V Poznani sa narodili štvorčatá-sestričky

Zdravotný stav poľských štvorčiat, ktoré sa narodili v uplynulých dňoch v Poznani, je stabilizovaný. “Slečny” Tosia, Tatiana, Amelka a Maja, ktoré prišli na svet predčasne, tri týždne pred plánovaným termínom, naberajú v inkubátoroch na sile. Z náročného piatkového pôrodu cisárskym rezom sa zotavuje aj ich mamička Barbara.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/12955-v-poznani-sa-narodili-stvorcata-sestricky

4 dievčatka, princezny. Tak ešte aby bola kralovna po sekcii v poriadku a možu si užoivat rodinnu pohodu. Pani rodila cisarkym rezom, tak snad bude skoro v poriadku

bude trvat, kym sa z toho dostane kym sa zotavi

fuha, po pravde si neviem predstavit mat 4 babatka naraz. to musi byt riadna makacka. vela stastia prajem mamicke!

tomu ver, ze to musi byt riadne! nechcel by som!

chcela by som sa spytat aka je pravdepodobnost, ze ked ma jedne z partnerov v rodine dvojicky, ze bude mat aj on dvojicky

no tak to musi byt riadne namahave mat 4 male babatka a starat sa o nich

Musi to byt krasne ale zaroven si to tiez neviem predstavit sa starat o 4 male babatka. Obdivujem tu zenu!

A Poľsku tie 6-torčatá. To musí byť iná makačka sa starať o toľko malých detí. Neviem si to ani len predstaviť!

Nadherne, uzasny zazrak, co vsetko zenske telo dokaze.

neviem si predstavit, tolko deti pokope…musi to byt velmi narocne pre zenu a taktiez aj pre chlapa…postarat sa financne o tolko ludi…

To mas veru pravdu! Je to narocne, uz len jedno dieta da poriadne zabrat a nie hned tolko naraz!

presne a este kolko penazi to jedno dieta stoji a nie to mat 4…

1 Like