Vachula tvrdí, že nemocnicu chcel predajom zachrániť pred vytunelovaním


(Admin Zzz.sk) #1

Za záchranný krok, ktorý mal uchrániť majetok nemocnice pred vytunelovaním, označil na dnešnej tlačovej konferencii v Banskej Bystrici dnes už bývalý riaditeľ veľkokrtíšskej nemocnice Martin Vachula vlastný predaj zariadenia spoločnosti Business Commercial FinanceToto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/6929-vachula-tvrdi-ze-nemocnicu-chcel-predajom-zachranit-pred-vytunelovanim

(anonym) #2

Vachula prišiel “zachrániť” nemocnicu Brezno pred vytunelovaním.


(majo) #3

To je v ohrození Breznianska nemocnica , čo na to dozorná rada pán Ing. Soták generálny riaditeľ železiarní Podbrezová, primátor Brezna Ing. Demian, tu hrozí krach a ľudia Vám odídu z nemocnice, pravdepodobne nevedia aký človek je v nemocnici, lebo určite by to nedovolili,


(anonym) #4

Kto pozná nemocnicu Brezno a tvrdé podmienky za akých pracujú všetci zdravotnícki pracovníci musia pochopiť, že klan Vachula a spol. neprispejú svojou prácou<ak sa to dá nazvať práca, čo oni robia> k zlepšeniu podmienok pre zamestnancov a tak isto aj pre pacientov. Celá správna rada nemocnice a pán riaditeľ zamyslite sa, či si dáte zničiť to na čom sa doteraz tak tvrdo pracovalo.


(anonym) #5

A čo pani Backová , priteľka pán MUDr. Vachulu aká jej náplň práce, čo vlastne robí. Bola predsa prijatá na urgentný príjem za chýbajúcu sestru ale tam ju nevidno pracovať. To je v poriadku? Aký má plat a za čo ? Porekadlo kocúr nie je doma myši majú hody super sedí na nemocnicu v Brezne .Zachvíľu myši zožerú nemocnicu v Brezne, a kocúr spí , túla sa , alebo ho to vôbec nezaujíma.


(anonym) #6

Pani Backova odmietla podpisat napln prace a uz je na zachranke. Ludia naozaj rozmyslaju nad hroadnym odchodom.


(anonym) #7

Zamestnanci nemocnice spamatajte sa, vyžente Vachulovcov pokiaľ je ešte čas.


(anonym) #8

Nemocnica Brezno má málo zdravotných sestier, prečo Vachula prepustil erudovanú a schopnú sestru? Môžme len hovoriť " kto za pravdu horí ". Vlaďa Ty si sa oslobodila z pod chápadiel chobotnice a my pôjdeme za Tebou.


(oooo) #9

Mate pravdu je to hnus?ludia prebudte sa tá žena je (neviem ako sa nazýva asi Backová)diabol v satanovej duši,ktorý si neuvedomuje aké zlo pácha,no ale raz sa jej to vráti.


(Anonym) #10

Na Mgr.Backovú mám iný názor ako anonymný pisateľ a to na základe skutočností, ktoré verejne oznámili čelní predstavitelia nemocnice v Brezne. (Predpokladám, že o tom vie aj anonymný pisateľ, lebo to nie je žiadna tajnosť). Totiž na urgentnom príjme, kde Mgr. Backová pracovala, dokázala navýšiť príjem financií od zdravotných poisťovní - za jeden mesiac (január 2010) o 5.700 Eu !!! Tie peniaze má totiž nemocnica na účte. Podľa môjho názoru záverom len toľko: škoda že ten, podľa Vás “diabol v satanovej duši” z Brezna odišiel. Nemal by sa anonymný pisateľ zamyslieť nad “schopnými anjelmi”, ktorí vedú urgentný príjem v Brezne??? Podľa mňa je veľmi šikovná, dokázala to svojou prácou. A preto ju treba pred celým Slovenskom ohovárať. Nechápem charakter človeka, ktorý môže na ňu napísať, že pácha zlo. Zrejme urobila pre niekoho zle, lebo ukázala, že niekto je na urgente neschopný. Možno ju ohovára človek, ktorý jej nesiaha ani po členky. Treba sa skôr zamyslieť nad sebou a Backovej môžete len ticho závidieť. Za ňu hovoria výsledky a prajem jej, aby sa jej vracali úmerne s jej prácou.


(Anonym) #11

Pozastavil som sa nad stránkou a príspevkami pár duševných impotentov pohronia, alias anonymných pisateľov z nemocnice Brezno. Vaše neobjektívne názory, ohováranie, ponižovanie a urážanie
“Vachulovcov”, poteší pár aktivistov z Vašich radov a možno aj pár neprajníkov z Veľkého Krtíša. Skutočnosť je ale taká, že prevažná väčšina ľudí vie, aký človek je Dr. Vachula, že nemocnica vo Veľkom Krtíši pod jeho vedením prosperovala, bol tam poriadok, nemali žiadne dlžoby, každý rok obhajovali certifikát kvality, obnovovali nemocnicu z eurofondov, zisk vždy investovali do rozvoja, dodržiavali sa zákony, zamestnanci mali výplaty načas. Za “Vachulovcami” vidieť kus statočnej práce v nemocnici vo Veľkom Krtíši a to im nezoberie nikto. Toto je interpretovaná minulosť, to bolo - za “Vachulovcov”. Analyzujme súčasnosť, skúsme si povedať ako to vo veľkokrtíšskej nemocnici vyzerá dnes, za Naništu - popredal všetko, čo sa dalo a aj to, čo sa nedalo,nemocnica ide dolu vodou, má samé dlžoby, zaradená je medzi neplatičov, zrušil sa výplatný termín, ľudia nemajú načas výplaty, nedodržiavajú sa zákony a predpisy, v nemocnici vládne chaos, anarchia, bordel. To dokázali Naništovci, za pol roka. Je to realita, či sa to niekomu páči, alebo nie. Na základe interpretácie minulosti Vachulovcov, na základe analýzy súčasnosti Naništovcov, prognózujte budúcnosť nemocnice - ak máte s čím. Mne z tohto jednoznačne vyplýva, že tam, kde “Vachulovci” prídu pracovať, všade môžu byť len veľkým prínosom, lebo z ich minulosti vyplýva, že majú toho veľa, čo odovzdať, čo ponúknuť, ako pomôcť. Bohužiaľ, zo všetkých príspevkov vyznieva, že úspech vám nikto nodpustí - táto stránka je tomu príkladom.