Vazektómia

MUDr. Sopilko ako odbornik - profik, vie o co ide. Prostredie zakroku - sice stara postkomunisticka budova, ale pekne a cisto. Personal - prijemny, normalka. Diskretnost - maximalna, nic sa nezapisuje do karty, nikto okrem doktora a personalu sa nic nedozvie. Sposob komunikacie - pohodovy, otvoreny, jasny a priamy, ziadne intimne otazky, ziadne prehovaranie, ziadas sluzbu-vykona sa.

Vsetko co jovi napisal je pravda, ja som bol na zakroku nedavno vdaka jovimu. Prebiehalo to presne ako to napisal. Citim vlastne iba v mieste zasitia malu bolest. Da sa povedat, ze teraz si to mozem uzit naplno, prve dietatko sa nam narodilo, ked sa roztrhol primeros, druhe bolo chcene a tretie nechceme. V dnesnej dobe? A zena aby jedla dalsich 20 rokov tabletky, tak to nie.

Ahojte mam 23 rokov a chcem tiez podtupit tento zakrok. Chcel by som vediet, ako dlho budem obmedzeny v beznych cinnostiach - praca skola a tak. Ako som si vsimol, vyberanym sposobom tu komentujete mladeho cloveka, ktoremu je 18 a vie co v zivote chce. A ma moju plnu podporu, ak niekto chce mat deti, nech ich ma ak nie, tak nie je to na kazdom z nas. A ja som sa tiez rozhodol a menit to nebudem vzhladom k mojmu vztahu k detom a celkovo zivotu vo vztahu. Dakujem za cenne rady a prispevky, prajem pekny den.

Pozdravujem, chcem sa poinformovat, pretoze mam zaujem podstupit vazektonomiu, ale chcel by som vediet, ci je mozne to este vratit niekedy spat, teda ak by este chcela partnerka babo a ci je pocit pri erekcii niecim ochudobneny. Dakujem.

Nie, neda sa to “vratit spat”, tak si to dobre rozmysli.

Vazektómia je maximálne zodpovedný prístup muža k organizovaniu života a plánovania rodičovstva. Ale je to fakt nezvratný stav, ak sa už raz vykoná. Len ak k plánovaniu osobného života stačí dotyčný, k plánovaniu rodičovstva treba dvoch, tak každý nech si stanoví svoje priority.

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, neviete mi prosím povedať v čom môže byť problém, ak mal manžel po 6 týždňov od vykonania vazektómie prítomné v ejakuláte živé a vitálne spermie? Bude potrebná ďalšia operácia? Ďakujem.

Jana, neviem, čo môže byť konkrétne u Vášho muža problém. Asi najlepšie to bude riešiť s jeho urológom, ktorý tú vazektómiu robil.

Aj my sme dopadli rovnako. Zákrok aj pooperačné hojenie, sex, proste všetko ok. Potom však prišiel prvý spermiogram po 6 týždňoch a bolo tu prvé sklamanie. Spermie boli živé a vitálne. Tak isto dopadol ďalší spermiogram po ďalších 6 týždňoch. Spermie prítomné v počte 40 mil / mol. Teraz je už isté, že operáciu musí môj manžel absolvovať znovu.

Dobrý deň, tiež som bol v TN na zákroku, môžem doporučiť. Len momentálne ca. 3 roky po zákroku trochu banujem, že som si nedal spermie zamraziť, nakoľko som stretol inú ženu s ktorou by som zrejme časom dieťa chcel. Z 1. manželstva mám už 1 dieťa.

Odporúčam dať si spermie zmraziť.

Existuje moznost zdvojeneho spermovodu. V takom pripade sa operacia opakuje.

Ahoj, kto konkretne to v zilpe robi ? Mam zaujem, diky za odpoved…

Skorovpravda

Je to super zazitok ako sa priatelka sa viskace nepustim je to super

Všetko čo potrebujete vedieť o vazektomii http://www.stoporenie.sk/vazek... si tu môžete prečítať. Celý proces a ako to funguje taktiež výhody nevýhody. Všetko dôležité na jednom mieste.