Včasná diagnostika znamienok Vám môže zachrániť život

Malígny melanóm je zhubný tumor, ktorý môže vzniknúť z existujúceho znamienka, alebo sa môže vytvoriť na normálnej koži. V európskej komunite výskyt melanómu predstavuje 1 a 1,8 % - ný podiel rakovín u mužov, resp. žien.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/2574-vcasna-diagnostika-znamienok-vam-moze-zachranit-zivot

Koľko stojí vyoperovanie znamienka? Je to v podstate jedno, či je to melanóm alebo nie, ale vadí mi a pri holení si ho často porežem - je na uchu - nechcem ho tam ale rád by som to nechal na niekoho, kto mi nespraví veľkú jazvu, poradte a napíšte koľko sa za to platí pls. ak máte informácie niekto.

V BA má najväčšiu prax vo vyoperovávaní znamienok MUdr. Pavol Novák (robí ich najviac). Má ambulanciu v Poliklinike v Karlovej Vsi. Jedno znamienko stojí 400 Sk.
Tel. 6542 5563

A nezostávajú jazvy? Pretože pokiaľ viem nie je to plastický chirurg.

kolko stoji odstranenie znamienka

http://www.zilpo.sk/nebezpecne_znamienka.htm

je to podobne zariadenie ako ma Alexandra Novotna v Ba?

Odporucam Dr. Novaka. Ozaj sikovny chlapik :). Kazdy musi ratat s tym, ze jazvicka po znamienku zostane. Mne odstranoval znamienko na tvari pri nose a obavala som sa velkej jazvy na tak viditelnom mieste. Ale po jeho odstraneni mi zostala mini jazvicka, ktoru skoro vobec nie je vidiet. Fakt odporucam!

presne ako Vlasto napisal. Ja som zabsolvovala dve varky u pana Novaka (pred tym som bola v Probiose v Ruzovej doline). Dr. Novak je absolutna spicka! Dala som si odstranit aj z tvare a absolutne ziadne jazvy (2 tyzdne po zakroku). Za fantasticke ceny! Naozaj velmi odporucam, k nikomu inemu by som uz nesla!:slight_smile:

Dr. Novak absolvoval školenia plastickej chirurgie v Bratislave a na Floride.
Je to profik.

Máte nejaký kontakt na MUDr. Nováka, kde by som ho našla?

má aj cenník na www.chirnova.sk

No ja som bola u doktora Novaka a pravdu povediac som sklamana. Zostali mi velke jazvy, keloidy a teraz sa jaziev neviem zbavit. Dala som si odobrat 5 znamienok a dost to lutujem. Tiez som sa nechala doktorom ukecat na akupunturu na ‘chudnutie’ a to je teda mega oblb., som alergicka na nikel a doktor mi pri zavadzani uvadzal, ze je to bezpecny kov. Ked som uviedla, ze som alergicka na nikel, pripustil, ze nikel tam je, ale to uz som mala zalozene, vymenit nechcel s tym, ze je to bezpecne a nic sa nestane, keby bol problem vymenia za iny (toto) samozrejme hned sa alergia objavila, ucho skrabalo, vyrazky nabehli. Doma som si ten lacny drot dala s placom dole. Neodporucam ani doktora ani jeho akupunturu. Priplatte si niekoho serioznejsieho.

Dobrý deň, všade čítam o Dr. Novákovi, ale na nete ho neviem najsť, viete mi prosím dať kontakt? Ďakujem.

Presne, úplne súhlasím, ja som tam bola tiež na akupunktúru, a teraz idem na jej vybratie, stále zapálené, bolestivé, a neschudla som ani kilo! A dala som sa ukecať aj na vybratie znamienok, keď som tam už ležala a hrôza, mám to na tvári, nechal mi tam kúsok, strašné. Už je asi moc sebavedomí a nesnaží sa tak, akoby mal. Takže, radšej niekoho iného, ale nie Mudr. Novák!