Vedenie firmy Kúpele Trenčianske Teplice nepovažuje rebríček Dôvery za relevantný

Pre Kúpele Trenčianske Teplice je relevantné hodnotenie kúpeľných zariadení na Slovensku, ktoré vydalo Združenie zdravotných poisťovní a nie rebríček poisťovne Dôvera.Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/6440-vedenie-firmy-kupele-trencianske-teplice-nepovazuje-rebricek-dovery-za-relevantny

Súhlasím s reakciou kúpeľov v Tr. Tepliciach na “rebríček” kúpeľov na Slovensku. Neviem posúdiť kvalitu kúpeľov v Tr. Tepliciach, ale viem, že “rebríček” v Dôvere je robený neprofesiálne. Nikto nerobí prieskum na mieste, teda subjektívne pocity pacientov sa stávajú relevantným dôkazom o kvalite kúpeľov. V poisťovni ani netušia ako sa robí prieskum poskytovania zdravotnej starostlivosti. Predsa keď sa pacientovi nepáči napr. strava, izba, prostredie naznamená to, že zariadenie neposkytuje kvalitnú zdravotnú starostlivosť.

súhlas s doctorom,
Dôvera má zvláštne rebričky hodnotenia aj
lekárov.
Papierové.

Pripájam sa do diskusie na základe absolvovania kúpeľnej liečby v Trenčianskych Tepliciach a v Brusne. Je to neporovnateľné. V Kúpeľoch Brusno sú honosnejšie priestory, ale procedúry, strava (ak máte bezlepkovú dieétu, tak si zoberte vlastné zásoby, lebo Brusno sa vám postará o prísnu redukčnú diétu)a prístup personálu k pacientom je na veľmi nízkej úrovni oproti.Brusno niky viac.

Trenčianske kúpele si zaslúžia jedničku, pokiaľ sa tam idete liečit a nie rekreovať, absolútna ochota personálu, výborná strava, proste jednička - bola som po operácii coxy tk, viem o čom hovorím, pekný den.