Velmi sucha pokožka

vyskusaj si pozriet toto https://www.annemarieborlind.sk/prirodna-kozmetika/starostlivost-o-plet-amb/45/ll-regeneration-system-vitality-regeneracia-sucha-plet :slight_smile:
tato znacka ma prirodne zlozenie a tato rada je pre suchu plet super, napriklad ten gel z orosenych kvetov aj prijemne vonia a plet je po nom taka hydratovana a sviezejsia, velmi rada ho pouzivam :stuck_out_tongue: si teraz doma alebo aj chodis do prace? myslim ci sa niekam aj malujes, lebo ak nie tak teraz je dobry cas na to aby si si plet dala dokopy

ani nechci vedieť… :smiley: bolo toho veľa a rôzne aj domáce masky z vajec a kadečoho… no mohla som z toho všetkého radšej nejaký koláč upiecť ako takéto veci skúšať… :smiley:
jo to som mávala… ale to je všetko z veľkej miery aj o tom akú tú dekoratívnu kozmetiku používaš, čo obsahuje, či ešte viacej zbytočne pleť nevysušuje…

Toto ti dam jednoznacne za pravdu, ze teraz je dobry cas na take precistenie pleti :slight_smile: Teraz mame cas sa pleti venovat ovela viacej ako ked chodime do roboty. Takze dost casu by sme si mali najst aj rano aj vecer!

to si davas aj rano pod make-up alebo vecer?

času veru teraz máme myslím, že každá na rozdávanie… len ti musím povedať, že síce som doma, ale v niektorých veciach som tak dajak zlenivela…:frowning:

Mne sa tiež teraz moc nechcelo čistiť a krémovať pleť keď som bola doma a veľmi rýchlo sa mi to aj vypomstilo :confused:

Také jsem trpěla hodně dlouho velmi suchou pokožkou. Ale potom jsem zjistila, že mi ji vysušují hlavně přípravky s obsahem parabenů a dalších chemických látek. Musela jsem přejít na tuto přírodní čistou kosmetiku a hodně se to od té doby zlepšilo.