VERTIGO

Pred mesiacom, len tak nahle ked som sa chcela rano postaviť z postele, ma hodilo spat, mala som taky zavrat, že sa so mnou točila cela izba, akokeby som stracala aj vedomie. zavrate pretrvavali cely den a po dvoch dnoch som zasla na vysetrenie ku neurologičke. Mam 54 r. zatial som tieto problemy nemala. vysledok bol v norme, primerane veku. Urobila mi aj Usg karotid, tiez v poriadku. Poslala ma na interne vys. Aj tam bol vysledok neg. Predpisala mi inj. magnezium. asi po 5dnoch zavrate sa zmiernili, po 3tyzdnoch sa citim lepsie, avsak musim davat pozor, ziadne prudke pohyby. mozem sa otocit doprava, dolava, ale ked sa predklonim, toci sa so mnou cely svet. toto by som aj zvladla, hadam to casom prejde. Ale problem na ktory sa chcem spytat je ten, ze ked si vecer lahnem do postele zavrate mam neznesitelne. prejde to az do nauzey, musim sa posadit. v sede zaspavam a neviem kedy sa uz zlozim a spim. ako mam ist s tym ku dr? mam silne zavrate ked si vecer lahnem aj s pocitom na zvracanie, posadim sa, mozno do pol hod. zaspim. v sede uz zavrate pominu. lahnem a zase sa so mnou toci cela izba. nieco to musi sposobit? poradte mi, vdaka

Este by asi bolo treba vysetreniu ORL.