Viacnasobna zlomenina predkolenia

Kup si Mumio z lekarne. Spevnuje kosti. Papaj ovocie a vlakninu (ovsenme vlocky) tvaroh. menej zatazuj zu nohu, chodievaj do kryosauny a ono sa to zahoji.

Ahojte, ja som si pred dvomi rokmi pri sporte tak nestastne zlomil koleno, ze som musel absolvovat dve operacie, museli mi predkolenie fixovar vnutrodrenovym klincom, zo zaciatku mi koleno hrozne napuchalo a bolelo, doktor mi odporucil wobenzym, aby sa to rzchlejsie hojilo. Musim povedat, ze som sa pomerne rychlo dal do kopy. Teraz sa uz opat venujem sportu naplno.

Ahojte, aj ja mam po viacerych operaciach nalozeny fixator vonkajsi. Mam ho uz viac ako 10 mesiacov. Najprv som mala jeden druh 4 mesiace a tento druhy uz viac ako 6 mesiacou. Chodila som z nemocnice do nemocnice. Podlahla som konkretne 9 operaciam, aj s plastickov. Neviem konkretne co bude dalej. Mala by som uz aj zacat pomaly chodit. Kto to prezil asi vie ake je to tazke. Bojim sa na tu nohu aj slapnut. Dakujem vsetkym doktorom, ktory my tu nohu zachranili, a do dnesneho sa o nu staraju. Dakujem.

Sy mlady to ti verym. Nezavydim ti problem. Podobny tvojmu. Tiez mam otvorenu zlomeninu laveho predkolenia / Gustilo Anderson|||-B, AO 42 C3. Nalozily my fyxator jeden druh na 4 mesiace a iny na dobu dlhsiu, este dodnes uzivan nanestastie. Hojit sa pomaly. Operovaly my tu nohu 10 krat, pomoz ako dalej. To zacinanie chodit ide velmi tazko. Co ty nato, ako dalej. porad.

Nebojte sa ja som mal pred pomaly rpkom zlomenu hornu časť pišťali čiže predkolenie stalo sa mi to pri futbale bol som na operacií a malsom dve šruby dnes už drepujem skačem a hram znava futbal musite to len prekonať :wink:

Mne je to uz vyse rok po operacii. ja mam same zeleza, trcia mi z nohy
fyxator este furt mam bojim sa zacat chodit, doslapovat na tu nohu, lepsie ide skakanie s barlamy
teraz som bola aj na kontrole povedal my doktor ze este 2 mesiace mi necha fixator a potom 2 mesiace dlaha. uz teraz som ztoho hotova. neviem ako dalej. bojim sa velmi vsetkeho.

Konecne my pan doktor oznamyl ze my este teraz v oktoby vyberie fixator, snazym sa uz aj pomaly chodit samostatnejsie ako tak, chcela by som sa vas spytat ci niekto nevie dajake fajne kupele pan, doktor povedal, ze tam my lepsie ako z nemocnice do nemocnice

Pred dvomi rokmi som si pri sporte viacnasobne zlomil predkolenie, bolo to velmi neprijemne a bolestive. Musel som absolvovat operaciu. Zaviedli mi kliny, aby sa i rany rychlesjie hojili bral som Wobenzym, ktory mi mzslim velmi pomohol. Momentalne mozem uz opat sportovat, hoci iba s mierou. Vyzera to tak, ze sa to bude casom len zlepsivat

Je my luto tej tvoje nohy. zial aj ja viem co je bolest nohy. ani tie kliny nemozu byt prijemne. ja mam ten sprosty fixator. ledva cakam ze my ho vyberu. ked sa nehnevas tebe tie kliny vybrali. este aj po dvoch rokoch mas bolesti. ak ano citim stebou. sportuj len z mierov.

chcem sa vas spitat ked som po havarii ma zrazilo auto a ten kto ma zrazil dostal od zdravotnej poistovni dobru pokutu moze byt ze kvoly nemu my nevyberu fixator ktory maly vybrat este v oktobry kvoly jeho dlhu

Renáta, Renáta nauč sa pravopis. Niečo strašné.

možem ťa poprosiť o kontakt na fb ?