Viete čo je EEG biofeedback?

Tiez ma to zaujalo. Kde v Belusi konkretnejsie. Nejaky kontakt?

Ja by som sa chcela opytat, v ktorych mestach na Slovensku mozme najst taketo ambulancie? Dakujem.

Ja som chodila so synom na biofeedback kvoli tikom a vobec sa mu stva nezlepsil, prave naopak. Paradox vsak? Apotom mi bolo od odbornikov naznacene, ze na tiky urcite nezabera a ak vobec ma zmysel zacat s biofeedbackom, tak len dlhodobo, nie 20, ani 40 krat, to nestaci. Nehovoriac o prehnanej cene, my sme len dobre nakrmili penazenku isteho neurologa, ale vcas sme sa spamatali a presli sme na inu formu liecby.

Viem o ambulancii v Poprade aj v Sp. Novej Vsi. Má to PhDr. Gažiová. Prajem veľa šťastia.

Ja by som sa chcela spýtať, kde je možné si urobiť špeciálny kurz v metóde EEG biofeedback. Čo je na to potrebné?

Kurz si mozete urobit v Prahe alebo v Jihlave, sme jedine akreditovane stredisko pre Evropsku uniu. Ak chcete viac informacii ozvite sa na mail. S pozdravom Bibiana.

Viete mi napisat, kde v Belusi alebo v Nitre alebo v Leviciach? Dakujem

Dobry den

EEG biofeedback mozte najst napr. v Bratislave odporucam www.brainfit.sk :smiley:

Dobry vecer. Nasli ste v Nitrianskom okrese alebo pri Leviciach doktora na biofeedback? Ak ano mozete mi napisat meno doktora a mesto? Dakujem.

Prosím vás dá sa tým naučiť sa zapamätanie, R, ,

Dobrý deň,
neviem či vám niekto odpovedal na otázku. Áno dá sa s tým natrénovať ako sa lepšie sústrediť a tým zlepšiť pamätanie učiva. Je to výborný prostriedok, ktorý dokonca môže u niektorých porúch nahradiť aj lieky. Treba však dodržať počet tréningov, ktoré odporučí terapeut a aj ostatné rady od neho.
Mgr. Mariana Školnikovičová

HRV biofeedback je super vec, jas som si na doporučenie jedného kamaráta a následnom behaní po internete objednal niekoľko sedení u psychologa v banskej bystrici, ktorý s tým robí a následne som si ho kúpil. Investíciu neľutujem a doporučujem. Pomohlo mi to najmä rýchlejšie si nacvičiť zmiernenie stresu.

Nitra - http://www.dyscentrum.sk/?page_id=141

Dobrý deň, mám podobný problém s tikmi, tiež rozmýšľam o tejto alternatíve. Píšete tu však, že nezabralo, smiem sa opýtať, aku inú liečbu ste ešte využívali, prípadne využívate a tiež aké sú ich výsledky. Pomohlo niečo? Ďakujem za odpoveď.

Mám doma malú predškoláčku a boli sme na prvom sedení v Beluši. Stále sa nevieme rozhodnúť či sa do toho pustiť. Aké máte vy skúsenosti?

Dobrý den, mám zkušenost ze Zlína, odborná péče byla touto metodou byla eplikována mému synovi a sodstupem času, to hodnotím velmipozitvně :slight_smile: , … ono hned po sezeních se to neprojevilo, neboť je to dlouhodobá záležitost, syn s diagnostikovanou ADHD měl 95% zlepšení ve všech oblastech svého života, škoda jen že jsme o teto metodě nevvěděli dřív, nelitovala bych jediné koruny za aplikaci při sezení… :slight_smile: