Viete, že farby odevov, ktoré si obliekame, pôsobia na naše kažodenné nálady?

Na naše zdravie pôsobí veľa rôznych okolitých vplyvov. Jedným z nich je aj móda, ktorá je v súčasnosti takým javom, ktorý bez nášho zapričinenia rozhoduje o tom, čo a ako si obliekame



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/7388-viete-ze-farby-odevov-ktore-si-obliekame-posobia-na-nase-kazodenne-nalady

Som strašne rada, že som Vás objavila. Ponúkate fajn vec, to nemá páru! Už dlhšie rozmýšľam, čo pod stromček členom mojej rodiny- a riešením bude práve Váš “ohrievač drieku”.Problém bude len vybrať pre každého tú správnu farbu. Je tam veľa pekných farebných odtieňov, človek by chcel mať všetky!
Už sa nemusím báť, že mi deti nachladnú, lebo si nechcú obliecť tričko. Všade Vás budem len chváliť!

milujem elegantnu čiernu a elegantnu bielu. Teraz so si differenta kupila dvoje čierne šaty a jedny biele tenisky

ako sa hovorí, keby bola aj tmavšia farba ako čierna, nosila by som tú :slight_smile:

Napriklad ked som bola mladsia, uplne v pohode som nosila ruzovu, cervenu a taketo a teraz? Ani panovi :slight_smile:

Súhlasím, napríklad aj čo si oblečeniem v jeden deň by som si v iný nie, lebo sa v tom necítim rovnako pohodlne.

nepovedala by som, ze posobia, ale skor, ze odzrkadluju nie?