Voda - laser - pohoda - revolučný spôsob stomatologického ošetrenia

Cítite strach pri zvuku zubnej vŕtačky? Bojíte sa bolesti pri odstraňovaní zubného kazu? Hľadáte alternatívu ku klasickému stomatologickému ošetreniu? Máme pre vás nový, revolučný spôsob stomatologického ošetrenia.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/4524-voda-laser-pohoda-revolucny-sposob-stomatologickeho-osetrenia

Dobrý deň. Smiem, prosím, vedieť, kde na Slovensku sa požíva táto metóda? Ďakujem :slight_smile:

v nasom sukromnom stomatologickom centre .viac info na : www.zubnaprax.com

čitala som vasu net stranku a docitala som sa tam uzasnu vec, ze pouzivate aj celkovu amneziu, vdaka bohu za takýto zakrok, lebo strach z bolesti u zubara ma obmedzil v starostlivosti o chrup, dufam, ze sa coskoro stretneme

Chcela by som sa spytat, kde v okoli Zvolena sa pouziva tato metoda. Mam strach zo zubara a chystam sa na jeho navstevu. Uz to je potrebne.dakujem

no ja som mala tiež velky strach zo zubara ale moj chrup už ošertenie potreboval tak som sa musela prekonat.pravda je že som rozmyšlala aj nad celkovou anestezou ale nakoniec som to zrušila a našla som si zubara ktory mi vyhovuje a teraz velmi rada k nemu chodim.tymto sa mu chcem aj podakovat.nebudem menovat ale funguje v novakoch a je perfektny…tak baby prekonajte sa a nerozmyšlajte nad anestezou,ved to neni nič strašne…