Vstala som a stále som uťahaná...

Ahojte,
síce som sa zobudila, ale stále som nejaká zničená, unavená, to som pritom normálne spala. Hlavne svaly cítim stuhnuté. Čo pomôže? Cvičenie alebo žeby mi nejaký vitamín chýbal?

Masaž

Môže to mať rôznorodé príčiny, treba si položiť otázku, či to je len občas alebo stále. Ak občas, môžu byť svaly stuhnuté od zimy, prechladnutia (odkrytie paplóna, nedostatočné kúrenie, otvorené okno) pomôže teplá kúpeľ so soľou obyčajnou kuchynskou asi 20 minút. Ak je to trvalý stav, tak môže to byť nedostatok hlavne magnézia alebo aj vitamínov skupiny B, ďalej preťaženie, prepracovanosť, problémy s chrbticou - platničkami ako aj psychické problémy, syndróm vyhorenia, depresia a aj vážnejšie ochorenia, ktoré je najlepšie konzultovať s neurológom. Dúfam, že som Vám aspoň trochu pomohla:) )

Pricinou moze byt aj anemia, nedostatok zeleza. Vysoky obsah niele zeleza ale aj inych mineralov ma trstinova melasa, odporuca sa ako zdrava nahrada bieleho cukru. Na energiu je perfektny zeleny jacmen, ja ho uzivam uz dlhodobo, teraz chcem vyskusat tento, je vo velmi dobrej cene, BIo: http://www.nutrimas.sk/Mlady-jacmen-BIO-CHANTEE-200-g-d419.htm

Dobry den napište pomožem Vam kikava@atlas.sk