VšZP a "zoznam" dlžníkov

Včera prišla, pre nášho syna, upomienka aj s exekúciou, že od jan. 2010 je ich dlžníkom cca 600 eúr. Náš syn, bohužiaľ, je od roku 2007 nebohý. Je to smutné a kacírske takto nám ho pripomenúť. Pri tom majú aj jeho úmrtný list aj odhlášku. Čo máme robiť? Niekto sa chce obohatiť na mŕtvom, že si od nás pýta peniaze? Čo sa už tu nedeje!

No tak to je teda hrozné, hlavne že tam majú prezamestnanosť, v poslednej dobe som tam bol asi dva krát, akurát sme čakali na chodbách v stoji, lebo v čakárni mali málo sedačiek, kým si milé pracovníčky odskočili na cigaretku a pokecali si v rámci pracovnej doby, ale svoju prácu robiť nerobia. Ja už čakám na svoj európsky preukaz dva masiace, pritom mi ho mali poslať do 30 dní od podania prihlášky.

Niesom vobec prekvapeny. Ja som sa odhlasil z poistovne v1995 roku po nikolkych napomenutiach a vyhrazkach exekutorom v 2006 roku som sa musel ist odhlasit znovu a v 2013 roku mi oznamili ze mam na poistovni nedoplatok vo vyske 2500 eur. Najlepsie na tom je ze mi povedali ze nemaju nijaky zaznam o odhlaseni.