Vypadávanie vlasov u detí

Ahojte. Viete mi poradit nieco na vypadavanie vlasov u deti. Neterka ma 7 rokov a pri cesani si vzdy vycese chumac vlasov. Na hustote to zatial zretelne nie je ale vsade nachadzame jej vypadnute vlasky. Jej rodicia spolu s ňou su z celej situacie nestastny…

Poradila by som sa bud v s lekarnickou, ci nemaju pripravok urceny priamo pre deti alebo by som zasla priamo za jej lekarom. Myslim si, ze jej mozno chyba urcity vitamin v strave, ktory to sposobuje. Deti su na nevyvazenu stravu haklive.

A u doktorky si už bola? To by bolo najlepšie ak sa jedná o dieťa. Predsa nechcete aby sa jej to časom na tej hustote prejavilo. A potom už môže byť obtiažnejšie ak sa vyskytol vážne nejaký zdravotný problém.

Keby niečo také na svojich deťoch zbadám okamžite s nimi letím k lekárovi nie je to len tak. Povedala by som, že im chýbajú nejaké vitamíny a to spôsobuje vypadávanie vláskov

Aj ste to nejak podchytili alebo vyriešili? Osobne by som asi povedala, že malej chýbali nejaké vitamíny a preto jej vlásky začali vypadávať. Keď telu niečo chýba, tak je prirodzené, že sa to časom niekde ukáže, no je smutné, ak takáto situácia nastane u detí.

Aj ja si myslim, ze to bude tym, ze malej muselo nieco chybat. Stacilo ak mala oslabenu imunitu a prejavilo sa to prave takymto sposobom…

Bola by som zvedavá, čo bolo vlastne tou príčinou u toho dievčatka. Či to boli teda len chýbajúce vitamíny alebo išlo o niečo vážnejšieho no škoda, že sa to asi už nedozvieme.