Vypitie ušných kvapiek

Chcem sa spýtať čo sa môže stať pri náhodnom vypití ušných kvapiek?dakujem

Môže ale nemusí sa ti ani nič stať, podľa toho či ich vypiješ celé alebo koľko toho. Možno len nejaké žaludočné problémy budeš mať. Určite by som ale navštívila lekára

asi ta len prezenie,podla toho kolko ich bolo ale uz to asi neni velmi aktualne :smiley: mne sa to raz stalo s takymi kvapkami do usi segra si logla a len ju prehnalo pohodka

Noo presne ako píšu baby ale daj vedieť ako to dopadlo v prípade že by sa to niekedy stalo aj u nás :smiley:

To sa stava ale hlavne ziadnu panku pre buducnost, telo vacsinu takychto veci vyluci takze podla mna sa nestane ze ked toho nebolo nejako vela ze by to bolo nieco vaznejsie

Lieky by sa mali skladovať na takom mieste kde deti nedočiahnu ale keď Už sa stalo tak zachovať kľud a veľa sa vypytovať či niečo nebolí a viac sledovať.Inak pokiaľ to nie je jed tak by sa nemalo nič vážnejšie stať

Keď som bola malá tak sa mi tiež podarilo dostať sa ku kvapkám ktoré som samozrejme aj okoštovala lebo ma veľmi zaujímalo ako chutia. Ale mamina to potom zistila a len mi poriadne vypláchla ústa. Našťastie ma nič nebolelo

myslim ze kazdy z nas uz niekedy otestoval nejake lieky ktore nemal ale pri tomto konkretne by to nemal byt problem :slight_smile:

No ale ani to nie je normalne zvazila by som dat lieky niekde vyssie do police a nenechavat ich nikde volne po byte aby sa niekedy nepodarilo aj horsie zjest

Ale ved urcite to nebolo naschval :slight_smile: je dietatko ok?