Vypustite paru v saune. SAI Wellness v Senci je skutočný saunový raj


(Admin Zzz.sk) #1

My sme sa do SAI Wellness vybrali v piatok poobede, oddýchnuť si po náročnom pracovnom týždni. Z Bratislavy na skok, v plynulej premávke, sme boli na mieste za polhodinu. Na priestrannom parkovisku zaparkujete bez problémov. Na recepcii SAI Wellness centra, ktoré sa nachádza naľavo od vchodu do známeho AQUAPARKU, nás privítala usmievavá recepčná. Dostali sme uterák a plachty a povedala nám základné inštrukcie. Pred vstupom do samotnej saunovacej časti sme prechádzali cez sprchy, ktoré sú oddelené pre dámy a pánov. Osviežili sme sa sprchou a potešil nás aj veľmi príjemne voňajúci sprchový gél. A už sme vstúpili priamo do saunového raja. Priestor je naozaj veľkorysý, ponúka osem rôznych druhov sáun, Kneippov kúpeľ, tri vírivé bazény, ľadopád a priestor na oddych s výhľadom na japonskú záhradu. Jedna z víriviek je vonku. Ak ste nováčik v saunovaní, nemusíte sa obávať toho, že by ste sa stratili. Na veľkej tabuli nájdete názorné spracovanie „Desatora saunovania“. Na svoje si prídu skutočne všetci. Nájdete tu totiž veľkú saunu Ruská baňa, Soľnú saunu, tureckú saunu Hammam, Bambusovú saunu, Aromatickú parnú saunu, dve infra sauny a v priestoroch japonskej záhrady vonkajšiu tiež veľkú fínsku suchú saunu. Po vystriedaní viacerých sáun sme si s radosťou ľahli do oddychovej zóny a relaxovali s pohľadom na japonskú záhradu osvetlenú svetlom zo záhradných fakieľ.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14030-vypustite-paru-v-saune-sai-wellness-v-senci-je-skutocny-saunovy-raj

(Dalja789) #2

milujem wellness v Senci, je to hotový ráj na zemi. Bola som tam už 3x a nebolo to poslednýkrát…


(Martan) #3

s manželkou chodíme ,pravidelne, na wellness večery a musím sa priznať, že nič lepšie som v živote nezažil http://www.aquaparksenec.sk/sai-wellness-sai-special-wellness-vecer.html kto toto vymyslel si zasluží nobelovu cenu za oddych.