Výroky ideálného muža

  1. Keď ti prinesiem kyticu ruží mohol by som ti večer umyť chrbátik ?
  2. To vôbec nevadí že nemáš narodeniny, drahá darček by som ti mal kupovať omnoho častejšie ...
  3. To vôbec nevadí že si mi po ceste nabúrala Corvetu, aj tak k tomu blbému autu nemám žiadny vzťah…
  4. Nemal by som na ten tvoj narodeninový večierok radšej pozvať tvoje kamarátky a striptéra ?
  5. Ja viem že ťa bolí hlava.. pôjdem radšej spať do kresla, aby si si mohla poriadne odpočinúť ...
  6. No jasné že ma najviac baví klasická poloha…
  7. Ak chceš tých 50.000 na tú plastickú operáciu tak tu sú, ale ty si skutočne krásná a moc ma vzrušuješ...
  8. Ihneď sa pôjdem oholiť ...
  9. Nepotrebovala by si nový parfém a kostýmček ?
  10. Neviem či by som ti nemal dávať viac peňazí na tie nákupy ...
  11. Čo je to pivo ?
  12. A čo keby som každý večer varil ja a ty by si išla niekam do kina alebo do vinárne ?
  13. Polož ten vysavač miláčik ...
  14. Prepáč, pôjdem vysávať vedľa do izby, nevšimol som si že sleduješ teleshopping..
  15. Môžem vypnúť ten blbý futbal. Na Nove ide Manuela ?
  16. Žehlenie je môj najväčší koníček …
  17. Ale choď si zatancovať posledný tanec so svojim bývalým, ja zatiaľ pôjdem zakúriť v aute, aby si cestou domov neprechladla ...
  18. A nechcela by tvoja milá mamička bývať s nami ?

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14359-vyroky-idealneho-muza

:smiley: :smiley: :smiley: no neviem ja by som teda nechcela aby moja mama byvala s nami

Tak niektoré výroky sú fajn, ocenila by som ich, ale niektoré vôbec nie :smiley: