Vyšetrenie znamienok najmodernejším typom digitálnej kamery

Klinika Esthetic vlastni najmodernejsi pristroj na diagnostiku znamienok Fotofinder II, najmodernejsia generacia softwéru, ktorý dáva dermatológovi druhý nezávislý názor pri problematike diagnostiky znamienok



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/3931-vysetrenie-znamienok-najmodernejsim-typom-digitalnej-kamery

Aká je cena za odstránenie znamienka? Nejaká hranica od - do - neviem či je nebezpečné, ale stále si ho pri holení “orežem” alebo úplne odstránim a bojím sa, aby to nemalo následky.

Je to v poriadku odstrániť znamienko, aj keď to nie je potrebné? Mám na brade a na uchu znamienko, ktoré mi vadí, ale neviem, či to nie je iba zbytočný rozmar, dať si ho vyrezať.

Dobrý deň.
Chcem sa opytať či odstranenie znamienka nieje nebezpečne. Bola som na kožnom a tam mi odporučili dať si odstraniť znamienko ktore vytrča nad kožu , ale mam ho už od destva. Je to potrebné a nebude to mať neake nasledky? Ďakujem.

Dobry den,chcem sa informovat o mojom znamienku na brade,par dni sa mi v nom akokeby zacalo tvorit akne alebo ako to mam nazvat,ked si na znamienko pritlacim vyjde mi z neho hnis ako pri akne,znamienko sa nijako nezmenilo tvarom akurat byva niekedy cervene ked vytlacim hnis.
moze to byt nejaky velky problem?neboli ma akurat je take zdurene.asi by som mala ist na vysetrenie.
dakujem za odpoved.

Dobrý deň, ja mám taký istý problém. Poradil vám niekto niečo? Ďakujem.