Vyvrtnutý členok

Ja som tiez mala bolesti kolena po pade na lad a pomohla sauna a cvicenie s klbom, uzivala som kristalicky kolagen z lekarne, neskor vapnik a zinok. Hlavne som obmedzila sport - bicyklovanie a chodzu. Uz je to skoro rok po uraze a nic ma neboli. Dokonca sa zmensilo pukanie v clenkoch a koleno je super.

Proti opuchom maju v lekarni mast ep flector.

Chod zo synom na vysetrenie - skoro urcite ma zapal zil - pripadne trombozu.

Aj na vecer mam mat nohu v bandazi ked mam vyvrtnuty clenok dakujem

Ahojte, ja som si zlomil pred rokom koleno, musel som absolvovat aj operaciu, bolo to strasne, koleno opuchalo, bolelo. Doktor mi odporucil uzivat wobenzym a ten mi pomohol. Teraz som uz fit a sportujem ako predtym. Mozem len odporucit

Ja som si tiez tento utorok vyvtla clenok mam ho v sadre a kazdy den si pichm inekcie. cesnak
Ten je dobry na vnutorne zranenia. ak nemate radi cesnak tak aj cesnak z lekarni Napr. LEKAREN DR. MAX kde je ten cesnak akoze v tabletkach ale su ! ale ako gorale a lahko prehltatelne mala som to aj ked som mala zive maso na nechte a pomohla. vela stastia😉

Ahojte. Ja som vyvrtla clenok pred 4 tyzdnami kazali lad mastit… presli 4 tyzdne a dali mi sadru na dalsie 2 tyzdne… rtg nemam zlomene ale akosi neviem vobec stupit na nohu a som uz zufala z toho… neviem co stym ci potrhane ci natiahnute slachy vobec neviem a ta sadra je neznesitelna… kto vie poradit

Ahoj. Ja som vyvrtol členok v sobotu 1. 8. 2015 pri hraní tenisu opuchnutý bol veľmi a na nohu som nevedel ani stupiť. Pre istototu som si to urobiť RTG na šťastie nebolo nič zlomené. Pri mojej liečbe po siedmych dňoch idem hrať opäť tenis. 1. okamžite členok chladiť 2. použiť akumpresúrne body na uvoľnenie členka 3. použiť octánovú masť a zabandážovať elastickým obväzom, na noc nehať octánovú masť ale len tak voľne obviazať. Toto isté robiť dva dni. Na tretí deň taipovacie pásky ale nech to lepí odborník nie niekto čo má len kurz! A potom už len cvičiť naťahovacie cviky a stláčať akumpresúrne body na odstránenie opuchu. To vsio prajem rýchle uzdravenie Jozef

bracho hraval futbal a ked si druhy raz vyvrtol clenok bol aj na operacii. viem ze uzival wobenzym a celkom rychlo bol fit.. potom si zlomil stehenu kost a uz nesportuje tolko co dovtedy..