Význam liečby pupočníkovou krvou vo svete neustále rastie

Až 93% z nastávajúcich a čerstvých mamičiek je presvedčených o veľkom potenciáli pupočníkovej krvi do budúcnosti. Prieskum realizovala agentúra g82 v júni 2013 na vzorke 434 tehotných žien, resp. žien, ktorým sa narodilo dieťa počas posledných 12 mesiacov.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/13594-vyznam-liecby-pupocnikovou-krvou-vo-svete-neustale-rastie

Dobrý deň,
čítala som Váš článok, no veľmi sa do toho nerozumiem. Chcela by som sa opýtať ohľadom môjho syna. Má dva ročky neťaha sa, nesedí, nechodí. nerobí skoro nic, ked s ním rozprávam vníma no nieje to na sto percent. Má microcephaliu a z casti DMO no na výzor vyzera ako zdravý chlapček. Cvičíme s ním vojtovu metodu. Myslíte si, že Vaša metóda by mohla pomôcť? Chcela by som urobiť všetko preto aby sa to zlepšilo. Alebo existuju nejake injekcie na lepší vívin mozgu alebo niečo čo by mu dopomohlo k vívinu motoriky a reči. Bola by som rada keby ste mi mohli odpísať.
Ďakujem

Horváthová

Dobry den,
vsetky mamicky by sme si zelali, aby nasim detom s DMO pomohlo taketo nieco. Lebo inak je to len o cviceni a o peniazoch na drahe liecenia, ktore len raz nepomoze. Moj syncek ma uz 13 rokov a vyskusali sme kde co a myslim ze zazraky sa nedeju. Vsetko zalezi od poskodenia mozgu. Ak je mensie, dieta pekne napreduje, zacne stvornozkovat, chodit hoci o barlach. Ak je poskodenie vacsie, nepomoze nic.
Ak ma pomoct takato liecba pupocnik. krvou, dufam, ze bude hradena poistovnou, a nie ze sa opat bude niekto prizivovat na ludskom nestasti.

Dobry den,
vsetky mamicky by sme si zelali, aby nasim detom s DMO pomohlo taketo nieco. Lebo inak je to len o cviceni a o peniazoch na drahe liecenia, ktore len raz nepomoze. Moj syncek ma uz 13 rokov a vyskusali sme kde co a myslim ze zazraky sa nedeju. Vsetko zalezi od poskodenia mozgu. Ak je mensie, dieta pekne napreduje, zacne stvornozkovat, chodit hoci o barlach. Ak je poskodenie vacsie, nepomoze nic.
Ak ma pomoct takato liecba pupocnik. krvou, dufam, ze bude hradena poistovnou, a nie ze sa opat bude niekto prizivovat na ludskom nestasti.