Wobenzym

  • ako píšeš oddychovať. Včera večer som bola vyhodiť smeti a suseda na mňa kričala, tak som za ňou išla a tej že povedali, že má pochodovú zlomeninu. A tiež niekde na priehlavku, na nohe a chodí si akoby sa nič nedialo, aj jej kázali barle a že načo to bude nosiť. Tomu nerozumiem ako niekto to tak na ľahkú váhu môže brať :confused: -

To co robila? To sa ako nieco taketo vobec moze stat??

…uplne staci zle doskocit…ze sa trochu vytkne noha a uz je to…alebo aj pri tom, ked sa clovek postavi na spicky…ze ta cvici alebo nieco vtedy tiez sa takato veci moze stat a najhorsie je to, ze toto je taka vec, co by ti ani len nanapadla…ze je nieco taketo vobec mozne…ja som o tomto pocula prvy krat asi pred rokom…a tiez som si musela nacitat co je to zac…je to zaujimave co vsetko sa nam moze stat, preto treba aby sme boli obozretne…:slight_smile:

Ale ako mozu enzymy pri niecom takomto pomoct? Citala som tu, ze na imunitu a tak ale pri vytknutej nohe? To mi je dost take prekvapenie.

MAROKA áno aj pri tomto, lebo skôr sa z toho dostaneš, lebo podporuje aj lepšiu rekonvalescenciu :wink: Takže skôr sa môže noha zaťažovať a skôr odoznejú aj bolesti.
Dobré je keby si si stiahla aplikáciu Wobenzym4U a tam si vieš nájsť online všetko aj príbalový leták, takže si tam nájdeš aj to, že pri čom všetkom je vhodný a aké má účinky.

…su veci ktore si proste vyzaduju cas…prirodzene, ze aj zlomeniny a vytknuty clenok tiez…ale v dnesnej dobe sa da uz pomoct tomu aby sa skor clovek zotavil…a to je dobre, ze sa to dnes uz da…ze mame taketo moznosti…ale ak si si nie ista, tak sa pripadne popytal v lekarni a uvidis, co ti povedia…

co je to za aplikaciu?.. myslim ci je platena alebo si ju moze ktokolvek stiahnut?..

Nie nie, vieš si ju normálne nájsť a stiahnuť bez nejakých poplatkov, je dobré ju mať, vieš si online pozrieť, čo chceš, aké dávkovanie pri čom je potrebné, ako dlho treba liek užívať a všetko proste ohľadne toho. Takže je fajn, tiež ju mám stiahnutú, som menila nedávno telefón a musela som si ju aj do tohto čo mám dať :slight_smile: Nikdy nevieš kedy sa ti to zíde :wink:

…aj ja ju mam…je dobra…prehladna, lahko ovladatelna…dobre to mat pri sebe neustale…:slight_smile:

…uz som si ju pozerala uz som ju aj nasla…akoze podla nej to vyzera ze ten liek je vhodny ozaj na kadejake problemy…takze to by mohlo aj mne urobit dobre…len neviem no ta cena…to je taka vec co ma zaskocila ked som si na nete kukala…

LEJS.Y viem, že to bude asi prekvapením, ale v dnešnej dobe sú aj veci, ktoré sú zadarmo, ktoré si nemusíš platiť, takže sa nestresuj :slight_smile:

Cena ta zaskocila? Akoze nerozumiem v akom smere, ze sa ti to zda drahsie ci ako? Lebo o tom som uz pocula, ze niektori ludia to beru, ze vela stoji tento liek, ale prerataj si to napriklad 800 tabletove balenie na dni na kolko ti vydrzi a potom povedz ci je to vela. Ked si vezmem, ze niekto si kupuje napriklad denne krabicku cigariet a na to ma, tak potom nechapem preco niekto tvrdi, ze na lieky nema :slight_smile:

A este mi jedna vec napadla, co som ti chcela napisat. Cenovo ked si vezmes jednotlive balenia, tak to najvacsie aj tak vychadza cenovo najlepsie :wink:

toto síce áno, ale naraz sa to zdá veľa, tiež som na to prvýkrát tak kukala, že fú dosť, ale keď vidím, že to nie je investícia každú chvíľu a najmä viem, že to je investícia do seba, tak s tým nemám absolútne žiadny problém :smiley:
možno to vyznelo sebecky, ale čert to ber :smiley:

No neviem ci je to este horsie :smiley: Pretoze oboje je podla mna dost neprijemne teda :smiley:
Najma to musi byt riadna bolest v oboch pripadoch a veru aj obmedzenie velke :confused: Kiezby sa z toho dalo dostat rychlo, mavnutim carovneho prutika.

Podľa mňa to je, ale tak jasné, že najlepšie je keď je človek zdravý a to celý rok, len bohužiaľ nie zakaždým to všetko vyjde a ide ako si predstavujeme bohužiaľ :confused:

Minuly rok som si tak myslela, ze zvladnem vsetko ok. Ze budem zdrava a pohode, ale po Vianociach ma prepadli take zdravotne problemy, ze som myslela, ze sa zblaznim.
Esteze vtedy som si dala poradit a kupila som si enzymy, konkretne wobenzym a ze som si ho zacala davat, to proste bola pre mna velka pomoc, sice silvester som si neuzila nejako lebo to som este nebola okej, ale ted uz som a teda som si tym ista, lebo sa citim ozaj fresh :slight_smile:

  • ahoj Ivanka -

na zblaznenie som aj ja niekedy ale nie z mojho zdravia - ale z mojho chlapa :smiley: ten odkedy je fit, tak furt nieco vymysla aby sme doma robili a ja uz nevladzem pomaly, stale nejake plany, vymyslacky, uz som vycerpana :smiley:

Hahah sak to by malo byt na opak, to by si sa mala tesit z toho, ze takto vymysla, ze ste v pohybe, to je parada. Co by ini za to dali.
Kamaratka ma takeho starsieho partnera a teda ta furt sa zlosti, ze jemu sa uz nic nechce robit, nikam chodit, ze furt sa len stazuje, takze ozaj by si nieco take chcela??

…ako sa hovori ze kazdy chceme to co nemame a az potom sa zbadame ked to dostaneme, ze asi to neni celkom to prave…ale tak co ti poviem…