Wobenzym

…to ano ta aplikacie je zadarmo to mi urobilo radost, len som trochu z ceny lieku zostala zaskocena…ale to bol proste len taky ten prvy moment…acidumka potom som si to tak nejako uvedomila, ze ved chcem byt zdrava tak co zase riesim…preto som si povedala, ze dam na vas ked ma pomoct pri mnohych problemoch…a kupila som si…dobre prirovnanie s tymi cigami len u mna neaktualne…:smiley:

mysli na svoje zdravie, nemysli na tie ceny, to vobec nie je relevantne :slight_smile: co je pre teba dolezitejsie??

ved ano mas pravdu…akoze nemyslela som to tak, ze by som do toho nesla kvoli cene…to nie…ale proste ma to zarazilo ked som isla platit…lebo som nemala o tom predstavu, ale teraz uz viem…a zase ked si vezmem, ze kolko je tam tabletiek tak myslim, ze je to uplne fajn…ved mi to aj vydrzi…

Pravda, teraz ale je dobrá ponuka vianočná, že máš k veľkému baleniu aj kozmetiku, takže podľa mňa teraz sa najviac oplatí kúpiť :wink:
www

toto som pokupovala pomaly celej rodine :slight_smile: a teda bolo radosti pod stromcekom, dnes ovela viacej potesia taketo veci ako nejake zbytocnosti, toto aspon ovplyvni zdravie spravnym smerom.
za tu cenu sa to oplati aj s tou kozmetikou to proste bez pochyb!

Co kocky, ale ja som skoro odpadla, ked som si ja sama toto balenie nasla na Vianoce, som len oci otvarala a to svokra, ze ma pocula raz hovorit o tomto a ze mi to dost pomohlo, tak ze nevedela co tak mi to kupila, juj a ja radost vacsiu jak male dieta :smiley: :smiley:

to je ale dobré, veď lepšie akoby ti mala dať nejaký darček, ktorý by ti bol k ničomu nie?? :slight_smile:

ja ano, a neviem si ho vynachvalit, brala som ho na imunitu a neskor aj pri operacii kolien a je fakt skvely, pomohol pri oboch problemoch

to sa ani nečudujem, lebo Wobenzym je dobrý liek a má široké využitie ako aj ty píšeš, tiež s ním máme doma skúsenosť a teda nedám naň dopustiť :slight_smile:
ale je to tak ako s každým liekom, že proste dlhodobé užívanie má zmysel, to je to podstatné ak chceme aby dobre bolo aby sme boli fit :wink:

Vieš čo akože mne toto príde ako dobrý nápad, my aj počas roka, nielen na Vianoce si dávame takéto praktické darčeky a teda nevidím na tom nič zlé, práve naopak.
Aspoň proste vieme, že to má aj pozitívny vplyv na zdravie a tiež to ten človek využije :slight_smile:

Ale toto všetko prichádza mám pocit až s vekom, že sa čoraz viac tešíme z takýchto vecí :wink:

nieco na tom veru je, ze je to vekom, kedysi som ja ani len nechapala to, ze proste niekde aj ked sa vinsuje k narodeninam, ze vsetci stavaju na prve miesto zdravie, ja som to brala ako klise, ze proste ved to ma kazdy a ende, vybavena vec, ale to vobec tak nie je zdravie je najpodstatnejsie a ani zdaleka to nie je klise!

Nie je to klise, je to velka pravda.
Zdravie je to najviac co mozeme mat. Casto si to ale clovek uvedomi az ked nejake problemy pridu, ked sa nieco stane, co je celkom skoda.

Len co su to problemy, pre kazdeho nieco ine. Mam kamosku, ktora si nerobi ziadnu hlavu z prechladnutia, zo zapalu a z takychto problemov, pre nu je to akoby znak, ze telo s tym bojuje. Ze sa snazi. Snazila som sa jej sice vysvetlit, ze to nie je OK. Ze to je znak, ze imunita na tom nie je dobre, ale ta ma furt svoju pravdu.

čo je to pre ňu?? Toto si robíš srandu? To nie je podľa mňa OK, nie je to pravda, že sa imunita tým buduje, áno telo bojuje, ale koľko musí vynaložiť úsilia a častokrát sa s tým samé ani nepopasuje, to takýto prístup keby som ja mala k svojmu zdraviu, tak teda nechcem vedieť jak by som na tom bola. Asi moc dobre nie.

Nie je to tak a dnes by o tom vedelo podľa mňa rozprávať veľmi veľa ľudí, že zdravie je to najvzácnejšie čo máme.
Ja Wobenzym ako podporu zdravia už nejaký ten čas beriem a je to to naj :slight_smile:

…zarnia to ozaj ma takyto pristup?..no dakujem pekne to sa cudujem, ze to tak berie…este asi psychicky ju to nevzalo co?..lebo vtedy podla mna prehodnoti najviac ten pristup… :wink:

Kazdy inak zvladame zdravotne problemy, inak ich prezivame a kopu ineho. Ja len dufam, ze raz kazdy si uvedomi to, co je v zivote najdolezitejsie.
Najma v tychto casoch ked zuri vsade tato pandemia, tak by sme sa mali mat na pozore este viacej a nic nepodcenovat. A pritom nie je nejake narocne sa o seba starat. Denne to zaberie len chvilku a mna to vobec neotravuje.

Matulina presne toto aj ja hovorim, aj ked s kamoskami volavame, tak proste ja som stale nazoru a budem, ze zaklad je imunita a od tej zavisi vsetko!

Len po úraze ani dobrá imunita nepomôže, neter si predvčerom vyvrtla nejako nohu a koleno jej vyskočilo. Že bolesť nenormálna, bude to mať mesiac v ortéze, to stačí chvíľa nepozornosti a hneď je problém na svete.
Že doma si tancovala nejaký zlý pohyb a už to išlo :confused: