Wobenzym

Buď rada, lepšie niekam ísť a byť zdravý ako byť chorý a sedieť doma, ono vieš ako to je keď sa dá sa nám nechce, ale keď nemôžeme tak vtedy by sme všetko robili. Jak aj môj ocino pred časom, ten si zlomil nohu, chodil po barliach, potom francúzske barle mal a sa to ťahalo, celý nešťastný, že kedy bude môcť chodiť von, na prechádzky, na túry a predtým vôbec nechodil a jak sa zotavil, tak chodí furt, vtedy tak precitol, uvedomil si, že proste treba ísť kým sa dá.

toto je fakt, len fakt je aj to, ze clovek si nevazi zdravie, az kym nezacnu problemy! to je proste pravda bez debaty!

Zdravím, ja osobne som mala s Wobenzymom veľmi dobré skúsenosti, avšak momentálne je dlhšie nedostupný, tak ako náhradu vám odporúčam Wobecare enzym. Podobné účinky, zlepšila sa mi imunita, mam viac energie, celkovo sa cítim lepšie. Je to od rovnakého výrobcu a veľmi kvalitná práca.

Tiež uživam Wobecare enzym uz dlhšiu dobu a môžem len odporučiť.

Tiež som ho už dlhšiu dobu nevidela nikde. Ale myslím, že sú aj iné doplnky, ktoré majú rovnaký účinok. A samozrejme sú aj o dosť lacnejšie.