Wobenzym

Mne sa podobný úraz stal, ale nie pri tancovaní samozrejme :smiley:
Predminulý rok sme si povedali, že posledná lyžovačka a tak to aj dopadlo. Už budem vedieť, že posledná sa nemá hovoriť, že to nie je len tak pre nič za nič, ale že to má svoje opodstatnenie. Ten pád zhodou okolností aj kamarát nahral a zakaždým ma strasie keď to vidím, ale relatívne dobre som dopadol, že nič zlomené, len narazené a dostal som sa rýchlejšie jak všetci predpokladali a očakávali. A myslím, že veľký podiel na tom malo aj to, že mi do nemocnice nenosili vitamíny v podobe pomarančov a jabĺk, ale mi žena Wobenzym kúpila :smiley: Dokonca aj jeho užívanie prebrala s mojím lekárom takže parádička :smiley: Bolo o mňa dobre postarané :smiley:

…ale toto sa fakt nehovori lebo to len problemy prinasa, to aj v nasej rodine sa podobne stalo…takze na to pozor, ale podstatne je, ze si sa z toho dostal…aj mas nejake problemy ze to citis do dnes pri zmene pocasia alebo tak?..

wobenzymm odporucam, aj pri urazoch ( u mna na zlomene zapastie), uzivala som ho aj pri vytrhnutej osmicke, nebolelo, opuch tiez nebol taky priserny, ako mala kamoska :smiley: a davam aj imunitu, hlavne teraz

Toto čo píšeš som ani len nevedela, že to môže pomôcť pri problémoch so zubami. Užívala som enzýmy pri mykóze, pri tom mi pomohli, ale ozaj mi nenapadlo, že aj pri tomto. Ale tak budem aspoň vedieť keby som musela niečomu podobnému čeliť, že aj toto dokáže divy.

Je toho veľmi veľa pri čom je tento liek dobrý, čo ti vie priniesť, v príbalovom letáku je to všetko popísané, len rozdiel je v dávkovaní, že vlastne pri každom probléme je nutné si dávať iný počet tabletiek, ale to je normálna vec si myslím.

wobenzym odporucam urcite, vyskusaj, ale presne ako tu pisu, pozorne citaj navod, lebo tam je aj pisane, ze pokial nedodrzis davkovanie, tak to nemusi mat taky efekt

presne, pred jedlom je najvhodnejšie, nie na plný žalúdok, ono to užívanie má svoje opodstatnenie prečo sa to tak odporúča :slight_smile:

len niektori ludia si robia podla seba lebo si myslia, ze je to tak lepsie a neviem co vsetko, to moj brat je taky, ze si neda povedat, len on ma pravdu, on ako si mysli ze je dobre tak je dobre a ende, tam to pre neho konci vsetko :smiley:

Kedy ste spozorovali zeby vam Wobenzym pomohol? Po akej dobe a pri akych problemoch?
Pocula som o nom v radiu uz viackrat za posledny tyzden a celkom mi to dalo chrobaka do hlavy.

ZZANETT veľmi záleží od problému ktorý ťa trápi a aj v akej je fáze a v akom stave je organizmus. Ale teda už po týždňoch cca dvoch pri všetko zbadáš nejakú zmenu k lepšiemu. Ja som tak zbadala, že mi je lepšie keď som sa liečila z opakovaného zápalu močových ciest, ale jasné, že som užívala s týmto liekom aj antibiotiká, bez toho by to asi nešlo.

Dakujem za informaciu. Takze nemala by som vahat hej?
Mne ide hlavne o imunitu. Chcela by som sa samozrejme tým problémom, čo si popísala sa vyhnúť, preto sa na to pýtam :slight_smile:

tento liek, co si pisala, co si sa pytala tak je fajn, osobne ho beriem uz pfu celkom dlhu dobu a teda nemala som problemy s nicim, vlastne odkedy ho uzivam tak sa citim dobre, ani chora nebyvam, ani unavena a celkovo som fit :slight_smile: a to je pre mna zaklad :wink:

Nemáš strach ani keď okolo sú ľudia chorí? Žeby ťa to mohlo chytiť?

…preco by mala mat ak proste dlho posilnuje imunitu?..ak uz dlhe mesiace sa o seba stara?..a ak roky tak este lepsie…ono casto u nas vzniknu zdravotne problemy, ked proste podcenujeme nejake tie problemy, nejake tie choroby…kedysi som si aj ja myslela, ze to ze chytim z casu na cas chripku, ze to nic nie je, ze ved to je normalna vec…ale poviem ti ze nie je…da sa pred tym ubranit a to by sme mali robit…je lepsie byt podla mna zdravy cely rok… :wink:

No neviem, ja keď mám okolo seba niekoho, že viem, že veľa ľudí je chorých, že je nejaké také chrípkové obdobie, tak proste ja hneď panika, že čo bude aby sa to ku mne nedostalo.

Lenze ako viem ze ako sa o seba starat? Co teda je ucinne v takomto pripade ked potrebujem byt zdrava? Mas nejake napady, co by mohlo byt fajn?

necitala si asi, co som ja vyssie pisala, s cim mam ja skusenost :slight_smile:
mne sa osvedcilo uzivanie Wobenzymu, ten uzivam uz hodne dlhu dobu a teda vdaka nemu som zdrava, dovolim si napisat, ze vdaka nemu, lebo inak nic ine neberiem, takze mam taku istotu, ze vlastne je to tak :wink: len zalezi aj na tom, ci ta nieco trapi, ci mas uz nejake prejavy oslabenej imunity, ci byvas chora, zapaly ci sa ti vracaju a vela ineho, lebo pri zapaloch napriklad antibiotika tie by mali byt zaklad liecby!

…najlepsie je mysliet na to ked este nas nic nelapi…mysliet krok vopred…len nie kazdy to tak robi…

Ale mali by sme to tak robiť, začala som osobne tak konať, keď sa u mňa problémy vybláznili. Vtedy som pochopila presne to, čo si napísala. Že je lepšie myslieť na to čo by sa mohlo stať a radšej tomu predísť. Lebo keď už sa problém objaví tak dlhšiu dobu trvá kým sa z toho vylížeme.

  • ahoj klarispeterkova -

u nas to vyzeralo rovnako, len u nas dost teda mal problem moj chlap a ten si ani za svet poradit, povedat, tvrdohlavy ako mulica, ale postupom casu to prehodnotil a dal na moje rady, moje slova a teraz uz mu je dobre - teraz uz ma tolko energie, ze stale nieco vymysla, ked je pekne pocasie tak stale by rad niekde bol a teda ti poviem, ze mna to miestami az vycerpava :smiley: