Wobenzym

Mne sa podobný úraz stal, ale nie pri tancovaní samozrejme :smiley:
Predminulý rok sme si povedali, že posledná lyžovačka a tak to aj dopadlo. Už budem vedieť, že posledná sa nemá hovoriť, že to nie je len tak pre nič za nič, ale že to má svoje opodstatnenie. Ten pád zhodou okolností aj kamarát nahral a zakaždým ma strasie keď to vidím, ale relatívne dobre som dopadol, že nič zlomené, len narazené a dostal som sa rýchlejšie jak všetci predpokladali a očakávali. A myslím, že veľký podiel na tom malo aj to, že mi do nemocnice nenosili vitamíny v podobe pomarančov a jabĺk, ale mi žena Wobenzym kúpila :smiley: Dokonca aj jeho užívanie prebrala s mojím lekárom takže parádička :smiley: Bolo o mňa dobre postarané :smiley:

…ale toto sa fakt nehovori lebo to len problemy prinasa, to aj v nasej rodine sa podobne stalo…takze na to pozor, ale podstatne je, ze si sa z toho dostal…aj mas nejake problemy ze to citis do dnes pri zmene pocasia alebo tak?..

wobenzymm odporucam, aj pri urazoch ( u mna na zlomene zapastie), uzivala som ho aj pri vytrhnutej osmicke, nebolelo, opuch tiez nebol taky priserny, ako mala kamoska :smiley: a davam aj imunitu, hlavne teraz

Toto čo píšeš som ani len nevedela, že to môže pomôcť pri problémoch so zubami. Užívala som enzýmy pri mykóze, pri tom mi pomohli, ale ozaj mi nenapadlo, že aj pri tomto. Ale tak budem aspoň vedieť keby som musela niečomu podobnému čeliť, že aj toto dokáže divy.

Je toho veľmi veľa pri čom je tento liek dobrý, čo ti vie priniesť, v príbalovom letáku je to všetko popísané, len rozdiel je v dávkovaní, že vlastne pri každom probléme je nutné si dávať iný počet tabletiek, ale to je normálna vec si myslím.

wobenzym odporucam urcite, vyskusaj, ale presne ako tu pisu, pozorne citaj navod, lebo tam je aj pisane, ze pokial nedodrzis davkovanie, tak to nemusi mat taky efekt

presne, pred jedlom je najvhodnejšie, nie na plný žalúdok, ono to užívanie má svoje opodstatnenie prečo sa to tak odporúča :slight_smile: