Wobenzym

Dobrý deň,
chcela by som vedieť či má niekto dg.chronický lymfeden,a či má skúsenosť s užívaním Wobenzinu na túto diagnozu. Ďakujem.

Som zvedava na vysledok…pomohol vam ten wobenzym?uvazujem nad kupou…dakujem

Wbenzym je vhodny predovsetkym na tieito indikacie ( Sclerosis multiplex (SM), Tromboembolická choroba, Zápal predstojnej žľazy (prostaty), Prostatitída, Prostatodýnia, Laryngitída, Reumatoidná artritída (RA), Tendinitída, Burzitída, Chlamýdiová infekcia, Podvrtnutie, Luxácia)… lenze ako ktorykolvek iny liek ho musi lekar presne odporucit na riesenie konkr.ochorenia… lekarovi by som odporucil aby odovzdal diplom a isiel radsej zbierat jahody do Anglicka…

Ahojte,
poradili mi na opakovaný zápal močových ciest Wobenzym. Môže mi niekto poradiť, či to pomáha.
Ďakujem

ahoj Petra, áno myslím že by ti to malo pomôcť, ja som to brala tiež pri zápale 15 tbl. denne, a potom po 3 týždňoch už menej. a pomohlo, lebo to ti vlastne nájde centrum problému a potom už zaberú antibiotiká.

Wobenzym by sa mal užívať po každom uraze,
pooperačne,pri ATB Th,na zabránenie recidiv
-aj pri mykozach,chlamýdiach,boreliach.
Je tam strašne veľa indikácií a samozrejme dodržiavať dávkovanie.
Šetriť na dávkach nemá význam,radšej nič nejesť

skušal niekto porovnat wobenzym a pancreolan ?Je podstatne lacnejší.

Na tráviace ťažkosti spôsobené nedostatkom enzýmov z dôvodu poruchy podžalúdkovej žľazy obvykle dobre poslúži i pancreolan. Pôsobenie wobenzymu však nie je obmedzené iba na podžalúdkovú žľazu a tráviaci trakt, takže jeho índikácie a účinky sú oveľa širšie.

doplnky firmy nutrilite sú jednotka v prirodnosti ich omega 3, vit.C, sú protizápalové a zvyšujú imunitu, tiež by som doporučila vapnik a cesnak ,podrobnejšie na e-mail

Dobry den vsetkym. chcel by som Vam len dat do pozornosti rastlinnu nahradu tohto lieku, ktora sa vola Fytozym. Je to takisto multienzymaticky produkt s ucinkami, ktore sa len minimalne lisia od wobenzymu. nema vedlajsie ucinky a uz niekolko rokov sa predava v CR a pomenej aj v SR. Pouzivaju ho lekari a aj lekarnici ako lacnejsiu alternativu pre Wobenzym, ktory musiet uzivat ako lentilky :slight_smile: skuste si pozriet viac info na http://www.clea.sk

aj ja mam problemy s hrubym crevom a tiez uvazujem o kupe tohto lieku po case sa ozvem marka

suhlasim s jozefom, mne wobwnzym velmi pomohol, dobre sa mi zahojila rana po operacii, treba presne dodrziavat davkovanie, skusila som aj Phlogenzym…super!

ahoj možeš mi prosim ta napisat viac ako to použivat ako dlho to nechat klicit ako t použit a ci aj dostat tu psenicu kupit v niktorych obchodoch dakujem moj meil 5jani55azet.sk

Ja by som potrebovala vedieť, či je Wobenym dobrý aj pri liečbe vysunutej platiničky /posledná/ pri veľkých bolestiach vyrážajúcich do nôh, alebo by ste odporučili niečo iné. Ďakujem

tak podbny problem som mal aj ja. Len som nemusel menit lekara. ku krcnemu ma poslal moj vlastny tiez s kaslom ktory nie a nie prestat na plucnom nic nezitil tak som isiel na krcne. tam mi spravili pukciu/vyplach a zrazu bolo po probleme.

Ahojte kto mi poradi ci mi wobenzym pomoze na sarkoidozu az fibrozu ci je to homeopatikum? ak ano tak v akych davkach a ako dlho? a ci je aj na bezny predaj je niekto kto mi moze pomoct? dakujem kazda informacia je pre mna dolezita.Alebo existuje nejaky iny homeopaticky liek na tuto chorobu?

poradi mi niekto??? kto má skusenost s čokoládovou cystou na štítnej zlaze a následné užívanie Wobenzymu ano -nie?Dakujem

Dobrý večer.moze mi niekto poradit,ci je vhodne uzivat wobwenzim pri autoimunitnom ochoreni pecene a pri psoriaze?

Pekný deň. Na autoimunitné ochorenia je lepšie užívať Colostrum a pri psoriáze produkty Aloe Vera, ktoré utlmujú následky a pri dlhodobom užívaní nastáva rapídne zlepšenie.Tieto produkty sú čisto prírodné,ale Wobenzym je pravdepodobne vyrábaný chemicky.S pozdravom.

dobrý deň…ja som si tiež kúpila wobenzym 200 tabliet a preítala som si že na opakované mykozy sa berie 3 krát 5 tabliet denne…momentálne si plánujem kúpiť ešte jedno 200 tabletové balenie ale mne to zaberá už teraz je top veľmi dobré môžem len odporuiť…takže netreba to užívať 2 a pol mesiaca staí len 3 až týždne…aj v návode to tak je…