Wobenzym

dnes som ho kupoval, za 99 eur, lacnejsie nezozenies, pozeral som aj cechy, najlacnejsie 2400 kc, ale hod si na to 20 % a postovne alebo benzin a vyjde ta este drahsie. v zahranici je este drahsi. ber to ako je napisane, ja vyberiem za 7 dni 210 tabliet. na zdravi sa nesetri, ked nemas zdravie nemas nic.

ako tak čítam túto diskusiu o Wobenzyme, tak som nadobudol dojem, že je to liek na všetko, len sa mi zdá, keď sa má užívať dlhodobejšie, tak to je asi dosť drahé. Je aj niečo lacnejšie? Ale chcel by som čisto prírodné produkty, lebo toto je asi vyrábané chemicky, alebo sa mýlim?

Áno, aj ja viem o tomto lieku na prírodnej báze. Aj cenovo je oveľa dostupnejší ako wobenzym a čo je dôležité, tak sa toho neberie také množstvo ako u wob. Na Slovensku neexistuje liek na prírodnej báze, čo ja neviem pochopiť.

Uvazujem o vyskusani Wobenzymu kvoli castym vag. mykozam. Treba zacat uzivat najprv s antibiotikami alebo staci aj bez toho? Dakujem za odpovede.

Chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenost s užívaní Wobenzynu pri vysokých hodnotách ASLA, čí posobí na postupné znižovanie, dík.

Luboš, to čo za blbosť porovnávaš? Pancreolan obsahuje len pankreatický enzym, enzýmov je vyše 30 druhov a Wobenzym obsahuje viacej druhov enzýmov, ktoré majú protizápalovú zložku. Z pankreolanu sa tak akurát dobre vy, keď budeš užívať 2x10 tbl, ev. 5x5, alebo také nejaké dávkovanie.

Doporučuji z vlastní zkušenosti curenzym, po wobenzymu jsem měla průjmy a potíže s nadýmáním. Navíc je levnější a bere se ho méně kapslí.

Prosim vas, kolko treba, aby ten wobenzym zacal ucinkovat?

Ahojte. Ja osobne som Wobenzým po liposukcii nebrala. Modriny na bokoch sa mi rýchlo vstrebali, doktorka povedala, že po takejto menšej liposukcii na tom mieste nemusím nič brať. Ale to je asi u každého ináč

Skuste Fytozym, je to to iste ako Wobenzym, akurat ze to nemusite jest ako lentilky. Uziva sa to o hodne nizsich davkach. Moja maminka to uzivala po vaznejsej operacii a bola velmi spokojna.

Ma niekto skusenost, ake su ucinky wobenzymu na chronicky zapal mandli? Anibiotikum nezabera, doktor ma posunul tymto smerom. Alebo vraj mandle von.

Ja som sa stretla s tým, že Wobenzym užívali ľudia, čo sa liečili po onkologickom zákroku. Ale je to vraj na posilnenie imunity. Ja by som ti radila vytiahnutie mandlí - zbytočne cvičiť s imunitou netreba. Moja sestra mávala tiež často zápal mandlí a teraz si ich radšej dala už vybrať - naposledy mala dosť škaredú hnisavú angínu. Radšej vydržať zákrok ako opakované zápaly…

Ja som si ho dneska kupila, je dost drahý ale má to široký záber a treba ho uzivat dlhodobo.

Dobrý deň, má niekto dobré skúsenosti s užívaním wobenzýmu pri polypoch na maternici, dá sa dlhodobým užívaním polyp odstrániť? Ak áno, ako ho správne dávkovať? Ďakujem.

Zdravim. mal som “vodu v kolene”, ktora vznikla nasledkom pretazenia kolena - teda nie urazom (mechanicky zapal - tekutina bez krvi). Vodu mi vytiahli asi pred mesiacom - opuch je prec, hybnost sa zlepsila ale koleno je citlive. Rozmyslal som to doliecit wobenzynom. Ake davkovanie by ste mi odporucili? Dakujem.

Pred pouzitim si precitajte pribalovy letak. Ked mavate zahu, tak ho vratte do lekarne.

To by aj mňa zaujímalo. Znížilo Ti to Aslo?

Ja som mal vyvrtnuty clenok az tak, ze sa mi tam uvolnila nejaka chrupavka. Nebolo na to mozne stupit. Kupil som 2 balenia wobenzym800 a jontove napoje pre kulturistov na regeneraciu. Natolko mi to pomahalo, ze som nemusel ist na operaciu a este som dohral futbalovu sezonu. Vrelo odporucam kazdemu, koho poznam.

Odporúčam neváhať s vybratím mandlí. Ja som mával, ešte ako chlapec každý rok najmenej 5 - 6 krát zápal mandlí - angínu. Stačilo sa v lete napiť trocha studenej vody a ochorel som. Odkedy mi vybrali mandle nemám problémy. S pozdravom, Kamil Štekl, Bratislava

Kto mi poradi? Moze uzivat wobenzyn aj diabetik? Nikde sa to neviem docitat. Beriem ho pri zapale sankoveho klbu.