Z fitka do kuchyne špeciál III.

V knihe nájdete 175 výborných zdravých receptov. Či už hľadáte recept na zdravé raňajky (na sladko alebo na slano), chutný snack, ktorý si môžete vziať so sebou do práce, či zbaliť deťom alebo mužovi na desiatu. Alebo potrebujete načerpať inšpiráciu na plnohodnotný obed z mäsa, rýb alebo pre vegetariánov, prípadne si chcete pochutnať na dobrom zdravom koláčiku, potešiť svoje návštevy niečím zaujímavým, to všetko v knihe nájdete.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14287-z-fitka-do-kuchyne-special-iii
1 Like

Koľko prosím ťa taká kniha stojí?

Skús pozrieť v nejakom e-shope alebo v knihkupectve koľko tá knižka stoji. No podľa mňa to bude okolo 15-20€

Áno pozriem, dúfam, že to niekde nájdem!

Jasné majú to v každom :slight_smile:

Ja som zatial nasla len vypredane…

Keby sa mi este do toho fitka darilo chodit :smiley: :smiley: Vobec nemam na to cas. Snad v zime to bude lepsie.

nemas na to cas? podla mna cas sa da najst, ked sa chce :wink:

Aj ja si myslím, len vytvoriť si ten návyk začať chodiť do fitka nie je jednoduché :confused:

Keby som stihala tak zit, ze chodit aj do fitka a rovno si varit zdrave obedy a vecere. To by musel mat den viac hodin a nie len 24 :smiley:

Ja mam milion takychto knih ale som aj leniva to otvorit a citat recept pocas varenia, hrozne to zdrzuje :smiley:

Mojej zene som minuly rok na vianoce kupil takuto knizku s receptami a sa cudujem, ze ju dost vyuziva. Vari fakt skvelo a aspon su aj ine jedla a nie stale tie iste.

a ktoré knižky sú dobré? poraďte nejakú, rada by som si nejakú kúpila :slight_smile:

neviete kde sa da kupit? u nas je vyperdana tato knizka

a cez e-shop ju nepredavaju?.. vyskusaj tak…

martinus alebo panta? nikde ju nemaju?

Ja mám veľmi rada takéto knižky, mám ich doma dosť a aj často využívam.

ja to praveze kupim a potom neviem co s tym. par krat si tam pozriem recept a tam to konci. neviem proste podla toho zit dlhodobo

Ale to je veľká škoda, lebo keď už vyhodíš peniaze za takú knihu, tak by si sa mohla snažiť aspoň trochu podľa nej variť a brať si nejaké inšpirácie.

suhlasim a najlepsie je ist rad za radom a skusat