Z práce na operačný stôl ? Nielen práca na počítači ohrozuje vaše zdravie.

No a to ti nie je vobec sranda, to sa skor ci neskor niekde prejavi, takze na tvojom mieste by som skor myslela na prevenciu, pravidelne cvicenie, oddych a taketo veci, nech si tie ruky aj nieco oddychnu, karpalny tunel, to ti nie je sranda!

No nie je to ziadna sranda tolko casu travit za pocitacom, to nemozes chciet zazraky aj od toho tela, proste treba nieco robit pre to aby ti bolo lepsie. Treba aj nejaky pohyb vykonavat. Aby to bolo take vyvazene, aj cas sedenia a aj chodenia.
A neskusala si aj Wobenzym, co som pisala? Myslim, ze aj ten by ti vedel pomoct, kedze je urceny aj po urazoch, pri zotavovani a tak podobne.

…jasne ze nie je…najma karpalne tunely su velkym problemom a to vela ludi bolest podcenuje a ani sa nenazdame a mozeme skoncit na operacnom stole…a potom je uz neskoro…

nooo to veru hej, len uz raz ked mas na ne nabeh, uz sa toho len velmi tazko vies len tak zbavit

Mam kamaratku, ktorej ich museli operovat a to na oboch rukach. Sice nie naraz, ale postupne, aby samozrejme mohla nejako fungovat doma, aby nemala s beznymi vecami problem, ale teda ti poviem, ze to nebolo jednoduche. Ale kedze som vedela, ze pri tomto moze pomoct ten liek, co tu uz zaznel, tak som jej ho ako darcek zaobstarala :wink: