Z práce na operačný stôl ? Nielen práca na počítači ohrozuje vaše zdravie.

Pociťujete bolesť v oblasti lakťa alebo vám drevenie ruka pri práci na počítači? Dôvodom môžu byť zápaly svalov a šliach, ktoré by ste rozhodne nemali podceňovať! Pokiaľ ste v práci ...

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14469-z-prace-na-operacny-stol-nielen-praca-na-pocitaci-ohrozuje-vase-zdravie

Ono tieto problemy vobec nie su prijemne, takze treba sa mat na pozore, enzymy dokazu velmi pomoct, len skoda, ze vela ludi ani nevie ake maju ucinky, ze ozaj su prospesne pri mnohych zdravotnych problemoch.

…nezda sa to ale problemy cihaju na nas pomaly na kazdom kroku…Wobenzym uzivam uz nejaky ten cas a je fajn aj ako prevencia pred chripkou a tak podobne…vdaka nemu som zdrava cely rok…cize za mna sa oplati…radsej mysliet na prevenciu ako nasledne riesit nejaky zdravotny problem…

Nielen ty pred dvomi rokmi co ma potrapilo, casto som plakala, lebo zdravotne problemy sa na mna valili jedna radost, nevedela som co skor, nevedela som akym smerom sa ubrat. Myslela som, ze proste len veci musia prejst a ze bude dobre, ale vobec nie. Ked je nejaky problem sam nezmizne a to je zaklad si uvedomit!