Zábava i zdravie pre celú rodinu

(Admin Zzz.sk) #1

Skúste seba i svoje ratolesti motivovať k pitiu mlieka s pomocou milého projektu, ktorý im umožní adoptovať si vlastnú kravičku z reálnej slovenskej farmy. Za nákup slovenských mliečnych výrobkov si môžete virtuálne adoptovať zvieratko, o ktoré sa však nemusíte nijako špeciálne starať. S láskou ho budú naďalej opatrovať na skutočnej slovenskej farme. Deti sa však prostredníctvom webovej aplikácie naučia viac o kravičkách, ktoré nám dávajú mlieko. Vytvorenie pozitívneho vzťahu je správnym predpokladom, aby „biele zlato“ začali vo väčšej miere konzumovať. Zároveň tým podporíte lokálnych farmárov.

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14220-zabava-i-zdravie-pre-celu-rodinu

(linea) #2

Vyzera to celkom fajn, ale myslim, ze by bolo dobre keby sa im dalo aj realne nejako pomcot

(dusanoo17) #3

Presne tak, mam taky isty nazor ako aj ty…

(pauliussa) #4

Mlieko mám veľmi rada a nepotrebujem ani žiadnu motiváciu. Ale je fajn, že sa snažia takéto niečo podnikať

(sall_ka) #5

ale nie kazdy je na tom ako ty :slight_smile:

(zeimi) #6

Presne tak, niektorí ľudia mlieko nemôžu ani cítiť!

(marrienka) #7

Čo?
Ja by som asi neprežila :smiley:

(bekka) #8

Tak to je niekto si bez toho den neve predstavit a niekto uplne bez problemov :slight_smile:

(marrienka) #9

To je pravda, ja mám mlieko veľmi rada :slight_smile:

(Arula) #10

Marrienka,

to aj ja :slight_smile: …Len si uz davam pozor, lebo sa z neho aj dost pribera :smiley: :smiley:

(jamilia) #11

Povedz mi z čoho sa nepriberá :_D

(Arula) #12

Jamilia,

to mas pravdu, asi uz zo vsetkoho…Pomaly uz aj zo vzduchu :smiley: :smiley: :smiley:

(petrana) #13

Jooj to by boli len dalsie starosti a peniaze navyse. Da sa zdravo stravovat, lenze to ide dost do penazi a to si nie kazdy moze dovolit!

(Dalja789) #14

u mna je to jednoznačne bicyklovanie. Teraz som do toho zamilovaná, takže tam trávím strašne vela času a som spokojná.

(brakmok) #15

Bicyklovanie je fajn sport. Aspon vidis aj nejake ine miesta a travis cas na cerstvom vzduchu

(hluzia) #16

…len nie kazdeho to bavi…mne sa napriklad viac pacia korcule…