Zahmlené oči - mazom, alebo hnis?

Dobrý večer, moje oči sú veľmi namáhané pri počítači a mám okuliare 0, 5, nevidím do diaľky. Mám ale taký pocit, že to spôsobuje aj to, že ráno sa budím so zalepnými očami a nevidím vôbec dobre. Keď si ich poriadne prepláchnem, tak je všetko v poriadku a vidím oveľa lepšie, skúšal som aj kvapky, ale to nie je riešenie, poraďte, čo spôsobuje tvorbu toho lepu, každé ráno to musím riešiť, asi mi to aj kazí zrak, lebo keď sa pozabudnem, tak žmúrim aj pol dňa zbytočne.

A čo na to očný lekár?

Ahoj, k očnej sa chystám, ale je to starčia pani a po určitých skúsenostiach s lekármi na Slovensku si vždy najprv prezistím, či mi môže byť a keď mi lekár aj niečo odporučí, tak názor druhého lekára a diskusné fórum nevyhnutnosť pre mňa, lekári sú bohužiaľ tiež len ľudia a ja som kvôli “odbornosti” jedného prišiel o zdravý zub a druhý mi zobral mandle, keď problém bol inde (ale on na 100% tvrdil inak do poslednej chvíľe) , detská lekárka do mňa pchala antibiotiká ako cukríky, lesia čo na to očný lekár je to posledné, čomu bude veriť.