Zákrok na omladenie pleti v Yes Visage

Neboj určite to budeš mať pekné, ono tými výplňami vedia robiť zázraky, videla som pár výsledkov aj u pani doktorky keď som bola na zákroku.

Díky, tak to sa teším. Hlavne nech mám nejaké pery, teraz mám viacmenej dve čiarky a vypadám hrozne prísne. Na ďalší týždeň idem tak dúfam, že to nejak urobí:-)

Ahoj, ako si nakoniec dopadla? Bola si teda? Mne tam tiež robili pery a super. Teraz chodím inde ale prišlo mi, že mi to v Yes Visage urobili lepšie.

Áno bola som a super. Vyzerá to presne ako som chcela:-)

Tak to je fajn, ja som sa sťahovala dosť ďaleko od BA takže to mám teraz od ruky. Škoda no, prišlo mi to, že sa tam doktorka s tým viac vyhrala.

A u koho si vlastne bola? Mne robila zákrok doktorka Rakúsová, takže určite nebudúce pôjdem k nej.

Ja som bola u Brezovej. Strašne príjemná pani doktorka. No možno keď sa najbližšie dostanem do BA tak by som to nejak spojila, že by som si tam zase zašla. Len to budem musieť nejak naplánovať aby mi to vyšlo tak akurát:-)

Tak to určite, ja by som veru tiež dochádzala. Veď zase to nie je každý mesiac, takže raz za pol roka by som si tú námahu dala:-)

Ahoj, boli ste niektorá aj na väčšom zákroku v Yes Visage? Chystám sa na operáciu brucha k dr. Šimkaninovi po lete tak som zvedavá či ste niekto podobný zákrok na klinike podstúpili.

Ja som bola v Yes Visage na liposukcii pár rokov dozadu ale bola som veľmi spokojná. Verím, že budeš v dobrých rukách. Cítila som sa na klinike dobre, sestričky sa o mňa poctivo starali.Hlavne nech máš dobru a rýchlu rekonvalescenciu.

Ďakujem. Veľmi sa teším na operáciu, pretože ma to popôrodné brucho trápi už pár rokov. Pán doktor bol veľmi fajn na konzultácii a dozvedele som sa tam všetko ohľadne operácia. Chcela som už ísť skôr ale pred letom mi to zase nevyhovovalo, lebo chodíme s deťmi k vode a neni dobré vystavovať tú jazvu slnku. Takže september je ideálny. A aké rýchle je hojenie po liposukcii? kamoška ju tiež zvažuje tak jej aspoň môžem povedať. Mne teda idú robiť aj to lipo, ono sa to nejak kombinuje s touto operáciou. Ale teda tá rekonvalescenia bude asi dlhšie.