Zákrok na omladenie pleti v Yes Visage

Mám hrozne škaredú pleť od puberty, myslela som, že mi to časom pomizne ale vyzerá že ani v 30 rokoch žiadne zlepšenie. Zatiaľ som skúšala kadejaké krémiky, mastičky a navštívila som nejaké kozmentičky ale účinok bol len dočasný. Rozmýšľam nad niečím ako drakulova terapia alebo nejaký podobný zákrok, ktorý omladí a vyhladí pleť. Zatiaľ mám v merku kliniku Yes visage, bývam blízko tak ma jediná napadla. Boli ste niekto na podobnom zákroku alebo na konkrétnej klinike?

Tiež som veru počula, že tieto zákroky dokážu pomôcť, či na vyživenie ale aj omladenie. Ja som zatiaľ nič také neskúšala. Ale na klinike Yes visage som bola pred asi dvoma rokmi na liposukcii. Bola som tam spokojná a výsledok dopadol ako mal, takže by som tam kľudne išla znova keby bolo treba.

nesla by som na takyto zakrok, ja mam celkovo nejako obavu z tychto veci :confused:

Tak myslím, že ten strach tam vždy je, ale je proste hlavné aby ste nešli len tak ku hocikomu. Treba byť s výberom opatrná a tiež mi trvalo kým som si kliniku vybrala a aj doktora. No hlavne, že to prebehlo úspešne.