Zaľahnuté ucho

ja som mal zalahnute ucho a isiel som k usnemu, ten mi ucho prepachol, to bolo v poriadku ale potom zobral taku tycku nanu dal vatu a zacal mi sparat v uchu a to hrozne bolelo, vtedy mi odlahlo no potom zase zacal tam sparat a dal mi vaticku do ucha potom o hodiny som si ju vybral a zase teraz je to 3 den co mam ucho zalahnute, no dnes to bolo najhorsie pretoze tak zalahlo ze na jedno ucho nepocujem asi k nemu pojdem zase neviem co mam robit , skusal som aj ja sam robit co mi robil on aj vatticku som si daval no nic nepomohlo

ahojte ja som bol v lietadle a odvtedy mam zalahnute ucho stale si davam kvapky a sparam si tam ale nic citim tam vodu takze mozno je to este z mora viete poradit nejaky sposob aby sa mi to ulavilo?

ahojte prosím vás mi pomôžte: včera som sa bola kúpať a ostala mi v uchu voda? čo mám robiť? strašne ma bolí hlava a vždy keď sa pohnem hučí mi ňom a akoby sa prelievala voda prosímk pomôžte

skus lezat na tom boku kde mas zalahnute ucho

Dobrý deň, prosím Vás neviete čo to je ked mi obvodná doktorka povedala aby som šla na prefuk ucha k ušnej?.. či to je preplach s tou striekačkou alebo niečo iné…prosím poradte mi…dakujem

edno uchao mam uplne zalahnute už 3 dni čo mam robit nič nepomaha a mamho take ciste ako nikdy prosim pomoc!!!


Dakujem

mam problem boli zme na tridente v sobotu a bola tam dost hlasna hudba neviem ci to bolo stoho ale piska mi nehorasne v usiach kss a ide ma stoho us porazit zajtra nastivim doktorku ale zevraj aj kamos co bol somnov hhovoril ze on rano ani nepocul a ma to iste ze mu zvoni v hlave jak v kostolnej zvonici aja pojdem zajtra doktorke ak mozte porate mi co mam robyt ::a ci to moze byt tym nadmiernim hlukom v klube lebo to bolo nehorazne hlasno

Voda sa sama odparí.Problem by sa tým mal vyriešiť.

mohla by som si sama spraviť domáci ušný výplach striekačkou, tou najvetšou?bojím sa že mi praskne bubienok.

Chod na ORL
Doktorke ta ti ho prefukne a hotovo . Ale ak mas vodu za bubienom tak to je horsie aj ona sposobuje zalahnutie potom musia spravit dierku pod uchom a fuknu ti do nosa a tekutina vytecie nebojtesa ja som to prezil a mam len 12 rokov to je nic len to trosku stipe .

Dobrý ďeň ja som dostal bombu na futbalovom treningu rovno do ucha uz a zajtra mam ist na kupalisko vadi to ked mam zalahnute v uchu ??? vopred dakujem

prosim vas velmi poraditemi co mam robit som bol na kupalisku som sa ponaral dosiel som domou a 2 dni ma boli ucho a mam v nom vodu a nejde mi von poradite mi?

Pred rokom som mala nádchu, ktorá mi veľmi rýchlo skončila s pomocou liekov septolete, no ostalo to v ušiach stále mám zaľahnuté, chodim na ušné no lekár mi s tým nevie pomôcť, beriem lieky na prekrvenie a stále nič.

zozen si usne sviecky dostat ich aj v lekarni pri homeopatikach funguju na baze kominoveho efektu das si do ucha koniec spicku zapalis a dym ti vylieci ucho odstrani prebytocny maz a vylieci zapaly

prosím kontaktujte ma na čísle 0944327673

Ja mám taký problém, že mám angínu a z ničoho nič mi zaľahlo ľavé ucho. Chcel by som sa opýtať že či musím ísť na ten výplach ucha alebo by sa to nejako dalo urobiť doma? lebo neviem neviem či by som vydržal sedieť pol dňa niekde u doktora keď mám teploty nad 38 stupňov

Zalahnute ucho mas pravdepodobne kvoli opuchu sliznic v dosledku infekcie. Takze vyplachom sa to neriesi. Treba preliecit infekciu.

Ja som bola na výplachu ľavého ucha kvôli zaľahnutiu. Týžďeň potom som mala nádchu asi 4 týždne. Potom mi opäť zaľahlo ucho no teraz väčšinou pravé. Ja neviem čo mám s tým robiť. Keď sa hlbšie nadýchnem mám ho zaľahnuté viac. Čo mám s tým robiť?

ked pojdes na vzplach tak v jednom uchu to bude v pohode ale to druhe bude strasne sketklit a budes aj mozno kaslak tak to stekli radsej nesprtaj aj mna stekli a sptram ale na ten vzplach uz nepojdem to tak steklilo

ale ved ja vzdy ked mam zalahnute ta si zapcham nos a zadrziiavam dych a vzduch tlacim do usi… potom najviac ako vem otvorim usta aje tOO … ;}