Zapal Bartoliniho zlazy

Dobry den, uz mam za sebou 4tu operaciu Bartoliniho zlazy a ani nie po mesiaci sa mi stav opatovne zhorsil. Zakroky su nesmierne bolestive. V nemocnici mi ju nedokazu vyoperovat, pretoze je neustale zapalena. Moze mi niekto poradit, ako sa z toho dostat?

Ahoj Lucka, ja mám ten istý problém ako ty. So žlazou mám problém už po tretí krát a doktor mi odporučil, aby som si ju dala vybrať úplne. No neviem sa rozhodnúť. Skús obklady s harmančeka, mne celkom pomohli a tlmilo mi to tu neskutočnú bolesť, ale nejaké mastičky s lekárne, inak neviem, ako by som ti pomohla, prajem ti, aby si sa čo skoro uzdravila, lebo viem, čo to obnáša!

Ahojte babenky. Ja som tiez mala tento problem a normalne som si ju dala vybrat. Teraz je vsetko v poriadku (zatial, ved mam este jednu), nebojte sa operacie, nie je to sice med lizat, ale ked sa zahojite, vsetko bude ok. Tie bolesti okolo toho neprajem ani svojim nepriatelom, tiez som si prezila svoje, nikdy som netusila, ze nieco taketo mame, az sa to nezapalilo aj mne. Dufam, ze druha strana ostane v poriadku a nebudem musiet zasa prezivat tie pekelne muky, drzim vam palce a pevne zdravie vam zelam, andrea.

Ahojte “trpiteľky”, som s Vami. Dnes trpím aj ja a o to horšie, že už po 12x. Tak veľmi by som chcela mať už pokoj po 18-tich rokov a žiaľ, zatiaľ to nejde. Dnes mi v nemocnici povedali, že ju zas nemôžu vyoperovať, lebo je zapálená. Vraj musí byť v kľude. Lenže ani to nie je pravda. Nesmie byť v stave, ako má pôvodne zdravá žena. No a takú ju mám vždy po vyliečení. Musí byť v kľude, čiže bez zápalu a zdurená, aby ju pekne povyrezávali. Skôr mám strach, ako to bude vyzerať, keď ju vyrežú. Inak by som operáciu prijala aj hneď. Netrpte, ak máte možnosť si ju dať vyoperovať. Dobre viete, že sú to veľké neznesiteľné bolesti a prečo ich máme mať, keď nemusíme. Čakám na správnu chvíľu a moja pôjde (dúfam) tiež von. Inak sú dobré aj vínové obklady z bieleho vína. Držte sa. Zuzana

Ahojte… tiež som mala problém s bartolinkou… v piatok sa mi urobila na pravej strane a až včera som bola u gynekonoličky. Prepichla mi to, dala mi dren, ktorý si mám dnes vytiahnuť, len nemôžem sa jej dovolať a preto sa potrebujem spýtať, či si ho mám vytiahnuť aj cez to, že mi stále vyteká ten hnis s krvou… dala mi antibiotika na 10 dní a v piatok mám ísť na kontrolu… bojím sa aby sa mi to nenazbieralo vnutri ked dren vyberiem…