Zapal močoveho mechura

ja pouzivam na problemy s moc.cestamy pripravok od HerballMedix s nazvom UroClean , je to super vec. odporucam

ahojte.prosim o radu.problemy mam uz7rokov. mam 21 rokov,som po2operaciach chrbtice .kazde rano mavam neuveritelne bolesti,ako sa mi naplni mocovy mechur potom idem na wc a je lepsie.nemozem moc dychat lebo pri nadychu sa bolesti moc stupnuju a neda sa to vydrzat.nefunguje mi dobre mocovy mechur.vyskusala som vsetko,caje,antibiotika,teraz mam na par mesiacov syntostigmin.tiez chodim na wc aj 5x po sebe,neda sa mi vyprazdnit naraz.mam to asi z chrbtice na 99%.problem je,ze za 7rokov som sa vyspala asi 40noci.ja uz neviem ako dalej.prosim,bola som aj na urodinamickom vysetreni,hadicky do mocoveho mechura.zas ma tam chcu poslat,ale uz nejdem.neuveritelne to boli.mam roztiahnute z toho vsetkeho oblickove panvicky. a zapal v mocovom mechury.ja uz neviem ako dalej.PROSIIM

Ahojte,
viem o čom hovoríte. Pred nedávnom približne pred 3 týždňami som začala mať problémy. Začalo sa to v sobotu, stále mi trebalo ísť na malú potrebu, a keď som tam šla, tak zo mňa ani nič nevyšlo a mnohokrát iba kvapka sprevádzaná silnými bolesťami pri močení. Začala som piť urologický čaj a tak bolesti pri močení vymyzli, no stále som neustále chodila na záchod a príznaky boli rovnaké než predtým len bez bolestí. Tým, že bolesti vymyzli, tak som si myslela, že už je to OK a že to, že stále chodím na WC je tým, že veľa pijem, až kým neprišla streda poobede a mňa začal strašne bolieť chrbát, konkrétne ľavá a pravá ľadvina. Bolesti boli hrozné, každý krok a pohyb ma bolel a v noci som sa mnohokrát kvôli bolestiam budila. Ďalší deň som teda išla k lekárke a tá mi hneď vyšetrila moč, pričom som mala hrozne zlé výsledky, 4 krížiky tak ma okamžite poslala na vyšetrenie k urológovi. Sestrička u urológa mi urobila cievkovanie a urológ sonografiu a diagnóza bola: “Silný zápal ľavej obličky s kopou hnisu”. Sám lekár mi povedal, že ľudia s mojou diagnózou ležia v nemocnici na urológii na infúziách, no mňa našťastie nechal v domácom liečení, no vravel, že ak dostanem teplotu alebo sa mi bolesti zhoršia tak mám ísť okamžite do nemocnice ležať na urológiu. Našťastie antibiotiká, ktoré mi predpísal zabrali, brala som ich 10 dní, no doteraz stačí že na mňa zafúka klimatizácia v práci cítim hrozne silné bolesti ako tie prvé čo som mala. Mimochodom, čo som mala tie bolesti tak mi lekárka povedala, že to bol ľadvinový záchvat. Tie bolesti z klimatizácie sú hrozné, strašne ma to páli, no kolegovia to nechápu a chcú mať aj napriek tomu pustenú klímu. Neviem čo mám robiť a čo tie bolesti zas znamenajú. Nemáte s tým niekto skúsenosti? Je to normálne že ma z tej klímy bolia zas silno ľadviny? Môžem mať z tej klímy zas časom zápal obličky? Ďakujem za každú odpoveď a radu.

Ano moja aj mna to boli viac vtedy ,ked docikam,boli spodok brucha,noo skusim ten repik to sa vidí,uz som ho mala na rozume.Somnou sa to taha od februara ako som bola na plavarni.

Ahojte,nemate nahodou skusenosti s leukoplakiou v mocovom mechure?ja ju mam zistenu,mam neustale silny tlak v podbrusi,pocit neuplneho vymocenia,palenie,rezanie…po vymoceni este horsie.Lekar mi k tomu nevie akosi nic povedat,vraj leukoplakia neboli…

Ahojte. Prave teraz uz druhy den sa mi znova objavili symptomy zapalu mocoveho mechura. Ked tu takto citat, vidim, ze nie som sama co si odtrpel bolesti zapalov.Ja som prvykrat dostala zapal v krvi v moci pred 9 rokmi a vtedy som ani nesla k doktorovi takze som len pila caje, plakala na zachode od bolesti, trpela od bolesti v horucej sprche, ktora mi to trosku tlmila atd… Od vtedy pre moju hlupost ze som nesla k doktorovi sa mi to urobilo chronicke. Presne len na mna vietor zafuka, alebo klimatizacia a uz je to naspat. Som uz z toho riadne zufala. K doktorom ma uz nebavi chodit pretoze aj tak mi s tym nic nerobia. Dokonca aj zapal obliciek som si len odlezala s max. bolestami v posteli, pretoze doktorka v Anglicku mi s tym aj tak nic neurobi len mi da trapne antibiotika atd. Prosim napiste ak mate skusenosti s niecim naozaj co pomaha. Vyskusala som uz vselico. Zatial ako tak mi to stlmuje a uz to nemavam kazdy druhy mesiac len asi kazdy piaty:-( je brusnicovy dzus, urologicky caj ale len na zaciatku a uroval je naozaj dost dobry. Ale ja by som bola stastna sa z toho vyzdraviet. Prosim pomozte. Som ochotna si kupit hocijake aj drahsie tabletky len nech pomozu…dakujem a drzte sa.
PS: prave sa nalievam urologickym cajom a vselijakymi bilinkovymi cajami, brusnicovymi praskami tak dufam, ze to neprepukne az do max. bolesti. Niekedy uz aj rozmyslam, ze zeny, ktore si vobec nedavaju pozor, slabo sa obliekaju v zime, sadaju na zem, striedaju partnerov, a pod. taketo problemy nemaju. Tak ja uz neviem…

Este by som sa Vas dievcence a zeny rada spytala, pretoze som citala jeden clanok, ze niektore zeny mavaju tento problem castejsie ako ine prave mozno kvoli pouzivaniu tamponov. Takze by bolo naozaj zaujimave urobit taku anketu, ktora z nas, co mame caste problemy so zapalmi mocoveho mechura pouzivame tampony. A ja som jedna z nich. Pouzivam tampony dokonca aj v noci, cize vlozky uz nepouzivam (vlastne skoro 8 rokov) a priblizne aj tolko rokov sa mi to vracia. Asi zacnem naspat pouzivat vlozky aspon na noc, a uvidim co to spravi. Neskor Vam napisem co som zistila. Ak by sa Vam chcelo, mohli by ste len tak odpovedat, ci to nahodou nebude naozaj tymi tamponami… papa.

ahoj,

ja by som ti vrelo odporucila Menstruacny poharik, je to uplne uzasna vec, odkedy ho pouzivam ani neviem ze mam kramy… co sa tyka ankety, tampony som nikdy nepouzivala… a asi mam prvykrat zapal mocoveho mechura, podla priznakov…

ahoj.v lekarni vies kupit kolloidne striebro od firmy mezosilver,je to pravda ze len v 20 pmm koncentrácii ale zabere tak ako nic iné,len je dost drahé ,asi23euro mala by si aplikovat 3krát denne 1 poliev.lyzicou na lacno a zapit aspon 3dl vodou aby sa hned dostalo do criev.nachaj si to 3 minuty vustach ,pod jazykom a potom prehltni.este mozes pit cajovu zmes kapucinky,stavikrv vtácia a medvedice lekarskej.na nete najdes aj lacnejsie striebro ale kvalitu tazko hodnotit.ahoj

no ja som skusila tie kvapky UroClean a mozem povedat ,ze su ozaj velmi dobre.Maju ich na www.koloidne-striebro.wz.cz

no ja tampony nepouzivam a zapal ciest a mechura dokopy som mala strasne velakrat, uz som v takej faze, ze behom par hodin - naposledy to bolo asi 7 !!! mocim vela krvi. o.i. to sposobuje e-coli, z hrubeho creva, takze v ramci prevencie treba eliminovat takuto moznost. a sice - po sexe OKAMZITE vycurat (aj keby len kvapku)a po velkej OKAMZITE vyumyvat. viem ze sa to niekedy neda, tak aspon obrusky… a cim skor vyumyvat- ked dodrziavam tieto zasady, mam pokoj a neplacem od bolesti. jedavam aj svajc. brusinky, pomahaju ale oplatia sa iba ak ste zvyknuti vypit tie dva litre vody denne.

ahojte. uz je tomu vyše roka čo som nemala problém s močovým mechurom. Boli to ukrutné bolesti, nemala som náladu na nič, od bolesti som sa škriabala po stene. Išla som urologovi a ten mi musel spravit cievkovanie, ktoré neskutočne bolelo.Predpísal mi UROVAROX, ktorý mi pomohol až doteraz. Musla som ho užívať vyše polroka ale stalo to zato. Teraz si musim davať len pozor na vačšiu zimu, dodržiavt higienu ale bolesti už nemam.

nevem asik nie lebo ja zasa pouzivam len vlozky a mam problemy stale…takze nevem ale pochybujem ze to bude tym…

urcite sa ti to vratilo…ja by som zasa zasla za doktorom …vecsina z nas si nevie dat rady…ale fakt najviac treba dodrziavat pitny rezim a byt v teple…a zatial nevem poradit nijake tabletky lebo ani mne zatial tabletky nezabrali…

Ahojte,

presne viem o com hovorite, myslela som si ze som jedina co takto trpim, v podstate som ani nevedela od coho to je.Len som vedela ze to nejak suvisi so sexom a mocenim. Bola som u gynekologycky a ta mi povedala ze som v poriadku ale odmietla mi urobit krvne a mocove odbery, lebo vraj naco, som v poriadku.
Mam to uz asi rok, su to nenormalne bolesti nechce sa mi ani zit, v podstate mi nepomaha nic, len to pretrpiet.
Momentalne pijem urologicky caj, a beriem urinal akut(brusnicove tablety)ale nejak mi to nezabralo, tak budem musiet ist g urologovi, dufam ze mi nieco predpise.

ahoj, ja mam v podstate to iste, len mna to boli aj pocas aj po sexe a sedim tam aspon hodinu, kym ma to neprejde, neviem ti inac moc poradit lebo pijem len urologicky cajik, a urinal akut, ale asi je najlepsie ist k urologovi.
Drzim palceky

dobry den prajem mam len 16 rokov a z nicoho nic ma chytila bolest mechura…skrabem na zachode steny…mala som zapal mechura w 10 rokoch a o d wtedy chodim stale dostojne zapravena…moze to byt tym ze som zacala pohlavne zit s partnerom?..a mohli by ste mi prosim vas napisat ci mi pomoze urologicky cajik??..je to neuweritelna bolest neviem co mam robit…dakujem…

Ráno chod k lekárovi,nemá to cenu trápiť sa.Ide Silvester,Nový rok,chystaáš sa na pohotovosť ked ťa to neprejde?Lekár ti predpíše nejaké antibiotiká na to,pritom môžeš čajík a uľaví sa ti.Prajem skoré uzdravenie.

ano bola som u doktora a predpisal mi antibiotika lebo este k tomu ma aj ladwini chytili a nedala sa ta bolest vydrzat …uz sa to lieci a je to nadobrej sedte dakujem welice pekne za radu…odporucam aj ostatnym neodkladajte to a chodte k doktorovi…niet sa coho bat…

Ahojte.Vidim ze problemy so zapalom mocoveho mechura je postihnutych vela zien.Mne moj problem trval presne rok a presla som ATB ako je Ciphin,Ciplox,Biseptol,Nolicin,ale vsetko bolo len docasne.Videla som ze u doktorov nemam sancu.lekari na pohotovosti ma videli uz tolko krat…Nakoniec som si musela pomoct sama.Moj priatel ma stale nahovaral aby som skusila Golden Yaccu ktora vyplavuje vsetky skodlive latky a toxiny ktore v tele nemaju co hladat,ktoru som brala dlhsi cas spolu s cajikmi ako je stavikrv,praslicka a zlatobyl.Uz 3 mesiace mam pokoj,ale aj tak viem ze nemam este vyhrane.Je to dlha cesta k uplnemu vyzdraveniu.Ale zarucene treba vela pit,aby sa tie hnusne bakterie isli hned von.ATB pomozu len na chvilu a je to tu zase a ani nevieme ako.dzim palce