Zapal pluc verzus tubera?

Dobry den, opisem svoj problem, zacalo sa to tak, sem tam sa mi stalo, ze som sa zadychala, nejak som tomu nevenovala pozornost, vzdy to preslo same, boli sme na dovolenke, tam som ziadny problem nemala, vratili sme sa z dovolenky a kazdu noc / iba v noci / som mala dusivy suchy kasel a ked som sa hlbsie nadychla, tak ma pichlo za lopatkou vzadu, po 4. dni kaslania som sa vybrala k svojej obvodnej, ktora pocula na plucach vrzgoty a zdalo sa jej to na astmu / moj otec ma astmu odmala /, tak ma hned objednavala na alergo, nech sa na to pozre aj alergo. Na alergo mi robila spirometriu, dala mi fuknut Ventolin, vysledok sa moc nezmenil, tak ma poslala na plucne. Tam mi urobili rengen, kde zistili infiltrat na pravej strane pluc. Diagnoza znela zapal pluc / bronchopneumonia / dala mi lieky Summamed, dve davky, kedze to su len 3 tabletky, tak som mala brat 3 tabletky, 4 dni pauza, 3 tabletky. Aj som to tak uzivala, ale po hodine po zobrati tabletkky som mala krce v bruchu a hnacky. Po 10 dnoch, po dobrati poslednej som sla na kontrolny rengen, kde zistila, ze ten infiltrat je tam stale. Brala mi stery z hrdla, nosa, sputum / nevykasliavam / tak som tam mala aspon naplut, vsetky tieto veci dopadli negativne, az na ster z hrdla, kde mi zistili haemophilus parainfluenzae. Tuberkulinovy test, mala som tam maly fliacik, vobec nie opuchnuty, zmerala si to, ze 15 mm, ze pozitivne, ako som sa docitala na nete, tak nemeria sa cervene, ale miera sa opuch, no neviem, momentalne som bola z nalezom z hrdla za plucnou a ta ma zacala znova strasit s tuberou, ze ona si mysli, ze mam tuberu, zacala ma vyhadzovat z ordinacie, ze tam nemam co robit, ze sa mam ist dat liecit. Po jej vystupe mi povedala, nech pridem cez tyzden na rengen, lebo vraj infiltraty sa zvyknu pri kludovom rezime vstrebat. Eozinofily mam 0,60, ostatne vsetko v krvi mam v norme, ja neviem co si mam o tom mysliet, prosim poradte mi, neviem ci som uviedla vsetko, co som mala, som 30 rocna, nefajcim / fajcila som v minulosti 3 roky /, nekaslem, nemam ziadnu teplotu ani ziadne ine problemy.

Awoj to ti gratulujem som natom podobne