Zapalena pecen

Pauli tiež máš nejaké problémy s pečeňou? Prepáč, že som taká zvedavá, len som normálne v šoku, koľko ľudí má teraz takéto problémy. Aj moja mamka:-/ Inak ona tiež nechcela piť drvený, tak som je kúpila olej a ona si ho dáva do šalátov. Čítali sme na stránke, z ktorej sme ho aj objednali, že sa odporúča buď dávať do šalátov alebo priamo konzumovať. Aby si mi verila, pridávam ti aj link: http://www.koloid.sk/SK/bodliakovy-olej-pestrec-mariansky-250ml. PS: Môžem ti ale povedať, že v šaláte je tento olej veľmi dobrý, skúšala som ho raz aj ja:-)

lejsy ano, mam skusenosti len s drvenym, kedze ten mi vyhovuje. aj co sa tyka ceny ale aj chuti a velkosti balenia. tabletky su najdrahsie a olej ten stoji 5,80€, ten je este cenovo prijatelny ale je to len 250ml. ja si kupujem to najvacsie balenie drveneho, to je 900g a za 7,50€.kludne vyskusaj a uvidis. ked sa ti nebude pozdavat, mozes potom nejaky iny vyskusat ale ja pevne verim, ze ti bude vyhovovat.

@marita83 máš pravdu, teraz sa takéto problémy nejako veľmi rozšírili :confused: mňa to tiež bohužiaľ neobišlo… chcel by som sa vás baby spýtať, tie čo ste mali takéto problémy, užívate ho aj ďalej preventívne alebo nie?

Pekronela a čože ti zistili? Aj si už bola u doktora? Osobne neužívam pestrec ale moja mamka áno a ona ho začala užívať keď mala najväčšie problémy s pečeňou a teraz keď jej už je lepšie, tak ho ešte stále užíva. Neprestala ho užívať. Len si ho pochvaľuje a aj doktor jej povedal, že ho môže naďalej užívať. Tak ak máš problémy tak kľudne

prosim vas, neviete mi povedat, ci by sa nejako znizili ucinky keby si na salat nedam ten olej ale si navrch nasypem lyzicku drveneho pestrecu?

@Swetluska prepac, ze ti odpisujem az teraz ale nemala som cas sem ist:-/…ved celkovo sem nechodim casto ale ked som potrebovala od vas rady, tak som tu bola… chcem ti ale napisat, ze som si nakoniec kupila ten drveny a uz ho zo skoro dva tyzdne uzivam…som normalne prekvapena, ze uz po niekolkych dnoch sa mi ulavilo a uz som pocitovala len mensie problemy…takze sa ti chcem velmi pekne podakovat za tvoje vsetky rady a straveny cas na tomto fore:-)

@Ejvinta smiem sa ťa spýtať aké príznaky si mala? lebo podľa toho čo som čítala na internete je dosť možné, že aj ja budem mať nejaké problém s pečeňou ale bojím sa ísť k lekárovi. ten pestrec ti teda fakt pomohol?

@lydyia ahoj, mozes…ja som mala take priznaky, ze som bola neustale unavena, pozdrazdena a nemohla som dobre spavat…isla som preto k doktorovi a on mi zistil ze mi dobre nepracuje pecen…a preto potom nasledovalo to, ze som si kupila aj pestrec lebo som tiez o nom vela citala ze pomaha a je to pravda…odkedy ho uzivam, citim sa o vela lepsie…

ejvinta to je v pohode, nemusi ta to vobec trapit, ze mi odpisujes neskor. fakt uz po niekolkych dnoch? tak to je super. lebo co ja viem, tak az po dvoch mesiacoch sa ludom zvykne polepsit. no som rada, ze sa uz citis lepsie, je to dobra sprava:-) kde si si ho kupovala?
anitka74 myslim si, ze to je uplne jedno ci si das drveny alebo olej. znizili by sa ucinky pestrecu iba vtedy, keby si ho uvarila ako caj. lebo tam by sa pouziva vyssia teplota a tym by uz nebol taky ucinny.

@Ejvinta a pýtala si aj doktora či ho môžeš užívať? alebo ti ho niekto odporučil?

@Swetluska mozno som si to ja nahovorila, ze mi je uz dobre ale fakt sa mi rychlo ulavilo od bolesti…ja som si ho objednavala cez internet, z tej stranky koloid.sk…sa mi zda, ze ten link sem aj pridavala nejaka baba…z tej stranky bol najlacnejsi, lebo som ho pozerala aj na inych ale tam bol drahsi…
@lydyia mne ho poradila jedna znama a potom som sa pytala aj doktora ci mozem a on mi to uz len potvrdil ze ano…

ejvinta ano, vsimla som si, ze ten link sem pridavala marita. ano? pozerala si aj na inych strankach? vidis, to som ja ani len nevedela, ze na tejto je najlacnejsi. ale dobre vediet, aspon viem, ze z dobrej stranky objednavam. ja si z nej totiz aj ine produkty objednavam, nie len tento pestrec.

baby už som si ho aj ja objednala, neviete ako rýchlo mi to príde?

@Swetluska pozerala, lebo ja to tak vzdy robim…ci uz ked idem do potravin, najprv prestudujem vsetky letaky a akcie az potom idem nakupovat a tym padom som si aj toto popozerala v inych e-lekarnach ale z tejto stranky je zarucene najlacnejsi…budes vediet, vdaka mne :slight_smile: a ake ine produkty si este zvyknes objednavat?
@lydyia do dvoch dni by si ho mala mat doma…

ejvinta to aj ja sem-tam pozriem akcie, ked idem robit velky nakup do domacnosti ale pri pestreci ma to vobec nenapadlo. no je to uz ale v podstate jedno:-) este si dost casto z tade objednavam zelenu kavu. ta mi velmi chuti a je za malo penazi. tu som si napriklad pozerala aj v jednom bio obchode a tam ju mali strasne drahu. takze si ju objednavam taktiez z tejto stranky.

no v piatok mi prišiel, už som ho aj hneď začala užívať tak dúfam, že mi čo najskôr pomôže. @Ejvinta a oni na tej stránke náhodou tiež nemávajú nejaké akcie napríklad aj na pestrec?

@Swetluska snazis sa aj schudnut, ked zelenu kavu? :slight_smile: moja sestra si ju tiez kupuje a uz sa jej podarilo dost schudnut…ale je pravda, ze ona na sebe aj riadne maka…vstupila si do svedomia…ona uz bola moc obezna a zacinala mat zdravotne problemy…no ani neviem kde si ju ona kupuje…nabuduce sa jej spytam…
@lydyia a co si si to nepozrela? ved si si ho objednavala z tej stranky koloid.sk nie?..keby tam mali nejaku akciu, vsimla by si si ju…teraz vobec neviem, ci nieco maju…dlho som na ich stranke nebola…