Zarastanie chĺpkov

Dobrý deň. Ja by som sa chcela opýtať, čo pomáha proti zarastaniu chĺpkov v oblasti bikín. Mám ten problém, že stále po holení mi vykuknú červené zapálené vyrážky, potom zistím, že mi zarastajú chĺpky. Skúšala som už všeličo - píling, ostré žiletky, gél na holenie, zinkovú masť. Momentálne používam detský púder, ktorý zatiaľ fungoval najlepšie, ale tie zarastené chĺpky mi dosť prekážajú. Krém proti zarastaniu chĺpkov som ešte neskúšala. Aký názor máte na lufu? Prosím, poraďte mi.

Ahoj Evi, proti zarastaniu chlpkov je najlepsie sa neholit, nesrandujem, to mi povedal gynekolog, ked som mala rovnaky problem, ale v podstate som to vyriesila tak, ze sa holim v smere rastu a nie proti, ano priznavam, ze tym padom holenie nie je s vynikajucim vysledkom, teda cast chlpka ostava, ale o to ide. Ak nechas cast chlpka trcat nad urovnou pokozky, nezarastie, nema ako, kedze kusok trci. Ak ho odstranis pod urovnou koze, zarastie a ty s tym nic neurobis. Ak ti nevadi, ze nebudes uplne do hladka, tak to skus, inak to nevyriesis, ale drzim ti palce, ak prides na sposob uplneho holenia a nezarastania, daj mi vediet.