Zavislost na liekoch - Neurol

Neurol, smiešne. Zo začiatku son ho bral na to na čo sa používa. Bol som v neľahkej životnej situácii a bolo mi po ňom lepšie. Bral som ho aby som spal. To bol ale začiatok, neskôr asi po pol roku sa mi po ňom ani nezívlo. Sķúšal som to s viacerími tabletkami, mimochodom som od samého začiatku bral 1mg balenie. Skúsil som to s vyše tabletkami naraz, ale jediný výsledok bol že som mal “okno” z celého dňa tak som s tým prestal a nemal som žiadny problém. Feťáci ho zapíjajú alkoholom pretože iba tak to má pre nich niečo pozitívne. Po Neuroli som začal brať Tramal a s ním sa pred realitou unikalo ešte ľahšie, ale tolerancia je tolerancia a nemohol som zaspať ani po 300 kvapkách. Keď som zistil že ani Tramal nieje riršenie spravil som vec za ktorú som na seba hrdý a prestal som aj s ním a to bez pomoci, absťáky boli síce dosť kruté, ale stále slabšie a slabšie a nakoniec bol pokoj. Tak sa nehnevajte, ale absťáky kôli Neurolu, je mi to smiešne keď som dokázal zvládnuť závislosť na opiátoch:-)

Tvoja reakcia sa mi páči, tiež som ho bral hoci kedy a keď som ho dlhšie bral tak som ho už nekúpil a bol len minulosť. Bol som závisli na opiátoch a aj s tým som dokázal prestať, je to celé len o psychickej závislosti a keď niekto počuje že spôsobuje závislosť tak si ju aj vsugeruje.

Výborný komentár-od Mateja Procházku -:slight_smile: ) ) )

Dobre si ich pomenoval. Mne sú tie ich príbehy čím ďalej smiešnejšie. Ja som tiež Neurol bral ako som chcel a aj keď som mal problémi a bral som ho skoro rok nepretržite položil som si otázku načo to vlastne beriem a prestal som. Oni idú písať o závislosti… Ani nevedia čo to je a hlavne absťáky… Viem o čom píšem, bol som dva roky závislí na opiátoch. Už som rok čistý a nemám v hlave ani len myšlienku že by som si ešte niekedy dal.

Keby bolo na celaskone napísané že po týždennom užívaní vznikne závislosť tak už je asi závislé asi celé Slovensko (:

Lebo to mas napisane v pribalovom letaku? :D

Ahoj Vierka :slight_smile: čítam, že si mala problémy s vysadením Neurolu a liečila si sa v BA na Hraničnej 2. Ak by si si náhodou našla tento môj komentár spoj sa so mnou :slight_smile: mám taký istý problém a liečim sa z toho … no lepšie mi padne pokecať s niekým, kto to zažil a vie ako sa cítim