Závraty

Dobrý deň, mám už sedem rokov problémy zo závratmi a to mám len 25 rokov, prešiel som už všetkými možnými vyšetreniami aj CT aj MR a pod., bol som aj na konzultácii v NZ na klinkike a tam mi vraveli, že to na operáciu nie je, tak už fakt neviem čo si mám o tom myslieť. Je pravda, že mám aj skoliózu aj skyfózu a som aj dosť vysoký, ale to podľa mňa nie je dôvod trápenie. A ešte pri mojej práci pracujem ako šofér.

Ja som mala podobne problemy, vzdy vsak s negativnymi vysetreniami. Nakoniec som sa dostala k dobremu neurologovi a ten moje problemy diagnostikoval ako nedokrvenie mozgu z dovodu vyrastkov na krcnej chrbtici, ktore tlacia na krcnu cievu. Velmi mi pomohol liek Betaserc.

Dobrý deň a prosím Vás ten liek je od neurologa na predpis? A pomáha to?

Ano, Betaserc moze predpisat neurolog alebo ORL lekar.

Mám 56 rokov. Prežil som infarkt a mám napriamenú lordozu, zvýšenú hladinu cukru apod. Závraty som mal už dávno pred infarktom. Som učiteľ a závraty mi spôsobujú zdravotné problémy ale aj spoločenské. Vyskúšal som rôzne prípravky, ale vždy sa po určitom čase vrátia. Skúšam to s červeným vínom. Zdá sa, že pomáha, ale víno predsa nemôžem stále užívať. Čo mám robiť? S úctou, Mgr. Rudolf Demjan, Humenné.

Betaserc je velmi dobry, robim na neurologickom oddeleni a ano, je len predpis od lekara, teda neurologa.

Závrate mám asi 10 rokov, tlačia mi cievy na chrbticu. Užívam Medrin.

Tieto problemy som mavala aj ja, teda este mavam no v mensom rozsahu. Pomohol mi jod organicky viazany v tabletkach, dostat v lekarni. No najprv treba presetrit zrak a sluch, pripadne ine zapalove procesy.

A čo takto reflexná masáž? Neskúšali ste? Mne pomohla.

Vyskúšaj to najjednoduchšie- piť dostatok čistej vody z vodovodu. Každé ráno hneď po prebudení pohár a počas dňa určite každú hodinu. Zakrátko zbadáš zlepšenie a nemusíš hľadať lekárov

Možte mi prosim poradiť dobreho neurologa ktorý mi pomože so zavratmi, ktoré ma trapia už skoro rok dakujem

Ozaj Betaserc Vam pomaha? Prosim, odpovedzte mi, budem Vam vdacny.

Dobry den Lubka, , mam aj ja strasne tocenie hlavy, nestabilita, , vysetrenia mi robili rozne. Chcem sa Vas opytat, , akym sposobom zistili, ze ide o nedokrvenie mozgu? Na ake vysetrenia ste boli, Dakujem prkne za odpoved.