Zdravá a krásna navždy!

Zdravo sa stravovať a dobre vyzerať znamená viac, než iba nedočkavo sledovať ručičku na váhe. Požiadavky tela na stravovanie sa s vekom a životným štýlom menia. Tu je malý prehľad, ako na to



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/5795-zdrava-a-krasna-navzdy

Netuším, koho ste si vybrali ako vzorku štyridsiatničiek. Ja mám 45. Nemám nadváhu, krvný tlak 120/80, cholesterol 3,68, nefajčím, nepijem. Konzumáciu cukru mám pod kontrolou, nejem mastné a vyprážané jedlá, vláknina je pre mňa pochúťka, ktorú jem pravidelne rovnako ako ovocie a zeleninu. Teda podľa Vás by som mala byť zdravá a krásna. Nie som. Nad Vašim článkom sa nasmiala až-až. Preto Vám prajem pekný deň aj celý zvyšok krásnej zimy.

oni asi mysleli, že krasa ide z vnutra, a nevrav, že si nejaka škrata, každa sme krasne svojim spôsobom.Len musíme myslieť pozitive.

Mne sa článok páči, aj keď je pre ženy, lebo som nikde nevedel zohnať tieto čísla. A náhodou sú tam zaujímavé informácie, iba by som ešte ocenil čísla jednotlivých jedál, aby som vedel, koľko má napr. 100g mäsa kJ.

Jasné, dôležité je pozitívne myslenie, aj keď to tam vôbec nebolo spomenuté. Neboj, ja som veselá optimistka :-))) Ale v tom článku sú štyridsiatničky vykreslené ako tlsté fajčiarky s vysokým tlakom. Som rada, že medzi ne nepatrím, ale chcela by som vedieť ako byť zdravá a krásna.

Musite sa dobre napudrovat.

ďakujeeem, dobrý nápad!!! Asi prejdem na kozmetiku značky “Baumit” :-)))))