Zdravá a krásna navždy!

(Admin Zzz.sk) #1

Zdravo sa stravovať a dobre vyzerať znamená viac, než iba nedočkavo sledovať ručičku na váhe. Požiadavky tela na stravovanie sa s vekom a životným štýlom menia. Tu je malý prehľad, ako na to

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/5795-zdrava-a-krasna-navzdy

(špulka) #2

Netuším, koho ste si vybrali ako vzorku štyridsiatničiek. Ja mám 45. Nemám nadváhu, krvný tlak 120/80, cholesterol 3,68, nefajčím, nepijem. Konzumáciu cukru mám pod kontrolou, nejem mastné a vyprážané jedlá, vláknina je pre mňa pochúťka, ktorú jem pravidelne rovnako ako ovocie a zeleninu. Teda podľa Vás by som mala byť zdravá a krásna. Nie som. Nad Vašim článkom sa nasmiala až-až. Preto Vám prajem pekný deň aj celý zvyšok krásnej zimy.

(devka) #3

oni asi mysleli, že krasa ide z vnutra, a nevrav, že si nejaka škrata, každa sme krasne svojim spôsobom.Len musíme myslieť pozitive.

(Juraj) #4

Mne sa článok páči, aj keď je pre ženy, lebo som nikde nevedel zohnať tieto čísla. A náhodou sú tam zaujímavé informácie, iba by som ešte ocenil čísla jednotlivých jedál, aby som vedel, koľko má napr. 100g mäsa kJ.

(špulka) #5

Jasné, dôležité je pozitívne myslenie, aj keď to tam vôbec nebolo spomenuté. Neboj, ja som veselá optimistka :-))) Ale v tom článku sú štyridsiatničky vykreslené ako tlsté fajčiarky s vysokým tlakom. Som rada, že medzi ne nepatrím, ale chcela by som vedieť ako byť zdravá a krásna.

(Nadsenec) #6

Musite sa dobre napudrovat.

(špulka) #7

ďakujeeem, dobrý nápad!!! Asi prejdem na kozmetiku značky “Baumit” :-)))))