Zdravá kniha plná byliniek

Autorka ju prehľadne rozdelila na niekoľko kapitol, ako Zber byliniek, Spôsoby využitia pri liečbe, v kuchyni a kozmetike. Ďalej Prírodná liečba bylinkami, Bylinky a deti, súpis a charakteristika Najčastejšie voľne sa vyskytujúcich byliniek a napokon Najlepšie bylinkové recepty na najčastejšie ochorenia.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14245-zdrava-kniha-plna-byliniek

Môže to byť dobrá knižka! Kde ju dostať kúpiť?

natashasha mozno aj v knikupectve ju budu mat. treba pozriet alebo potom na internete a objednat

Myslím, že cez internet zohnať bude jednoduchšie

…moja žena si ju cez internet objednala…

…co to stalo ked cez net?..

Ved si to pozri, kolko taka kniha stoji…Jednoznacne ju najdes cez google

Moja maminka ma takych kniziek kopu a nikdy som ich nepozerala. Mna to moc nebavi :frowning:

je to aj o tom, či má človek k tomu vzťah :wink:

je tam niečo i na atopický ekzem, citlivu pokožku?

to by aj mňa zaujímalo, či tam niečo je aj na ekzém. ak áno, mohli by ste napísať, ktorá bylina je na to účinná!

na ekzem su dobre zarabane masticky od koznej

no to by som ani nepovedala. keď som bola malé decko, tak som u kožného bola každú chvíľku a tieto zarábané mi vôbec nezaberali :frowning: :frowning:

kazdemu to asi inak zabera :confused:

mozno je to rozne, kazde telo je ine :confused:

asi áno! ale je to nefér!

ano, je to nefer ale jednoducho s tym nic ine nevies spravit. len to tak musis prijat ako to je!

Len prijať to nie je také jednoduché :wink:

Ja na liečbu bylinkami nedám dopustiť…Už dlhé roky bohujem so zdravotnými problémami ale celkovom si myslím, že pomaly už každý z nás. Veľakrát sa začneme zaujímať o to čo jeme až keď je neskoro a do toho začneme brať kopec tabletiek, ktoré koniec koncov situáciu ešte len zhoršia. Odporúčam každému podla problému zvážiť liečbu prírodnou cestou, ktorá so mnou spravila zázraky. Už dlhšiu domu pijem nápoj s 30 bylinkami Detox Deotic 30 a pravidelne chodím na akupunktúru. Nechcem teraz aby to vyznelo tak, aby sa teraz všetci dali na akupunktúru, ale pozrieť sa na svet triezvymi očami. Príroda je liekom na zdravotné problémy, žiadna chémia a umeliny…Dobrý článok je aj tu http://www.magazinzena.sk/detoxikacia-sa-tyka-nas-vsetkych/

AJ JA MAM VELMI POZITIVNY NAZOR NA BYLINKY!:slightly_smiling_face: