Zdravé vlasy - najčastejšie otázky a mýty

Asi každý túži po krásnych, hustých a zdravých vlasoch, no napriek tomu mnohí z nás nie sú svojimi vlasmi spokojní a hľadajú spôsoby ako ten či onen neduh odstrániť. V článku dermatológ odpovedá na najčastejšie otázky a mýty, ktoré kolujú



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/5054-zdrave-vlasy-najcastejsie-otazky-a-myty

…moderne sampony podla znamych testov je iba plastovy chemicky velmo VYNOSNY bisnis !!! (nielen z posetilosti zien ale i muzov)
>>…to ako by sme v prirode namiesto “hnojenia a zavlazovania rastlin” by ich prikraslovali stetcom a natierali ich s farebnymi chemikaliami. (Reflexia odcitana z novin.)

V prvom rade treba sa o vlasy starať zvonku aj zvnútra a zbytočne ich nezaťažovať :slight_smile: ja užívam donnuhair, používam kvalitnú kozmetiku, nezmývam často vlasy, nefénujem ani nežehlím a mám nádherné vlasy :slight_smile:

Zdravé vlasy je základ ak chceme aby vyzerali krásne. Ja sa spolieham tiež na tie vitamíny donnahair, vždy keď mi viac padajú, alebo sú szničené ich užívam a zabrali zakaždým :slight_smile:

Tento rok som bola na dovolenke este pred prazdninami, a kupila som si opalovaci krem ako kazdy… a naco som zabudla ? Predsa na ochranu vlasov… prisla som po dovolenke a boli velmi znicenea strasne som bola zufala… prisla som mojej kedernicke a ta ma upozornila na skutocnost ako slana vona s kombinaciou slnka poskodzuje vlasy… nakoniec mi odporucila sadu solar od kerastase na poskodene vlasy http://www.mysalon.sk/slnecna-rada/

Na zdravé vlasy pre mňa okrem klasických olejov a masiek tak super je donna hair, tú môžem odporučiť, stačí to klasické trojmesačné balenie; vlasy prestanú tak veľa vypadávať a naberú na objeme :slight_smile:

Vlasy treba občas nadopovať vitamínmi nech sa zregenerujú, môj tip je určite donnahair, užívam ju raz ročne a vlasy mi krásne dá do poriadku aby vyzerali zdravšie :slight_smile:

Niekedy staci fakt malo na zlepsenie vlasov. Najst vhodny produkt a starostlivost, ktora vlasom pomoze. Dolezita je strava, prisun vitaminov, mineralov. Mne pomohla obycajna lopuchova voda a sampon. Vlasy rastu rychlejsie. Skusam rozne domace masky na vlasy, na stranke volluma.sk su dobre typy na starostlivost o vlasy.

vlasy si obden umyvam, žehlim, fenuje, kulmujem, aby vyzeralo pekne, upravene a zdravo

niekedy si stači kupit kvalitny fen na vlasy, aby vlasy neboli rozštiepene a polamane

len su aj ludia, ktori si vlasy nefenuju a aj to moze byt problem

tak velmi vela robi aj nekvalitny fen a žehlička na vlasy, kulma. Vlasy to pali, polame. Kupila som si kvalitny fen na vlasy z okay elektro a vlasy mam ako hodvab