Zdravotná starostlivosť bude aj po výpovediach lekárov zabezpečená

(Admin Zzz.sk) #1

V prípade, že by lekári, ktorí sa pripojili k odborárskej akcii hromadných výpovedí, naozaj odišli zo svojich pracovísk, bude podľa ministra zdravotníctva Ivana Uhliarika zabezpečená akútna aj základná zdravotná starostlivosť

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/10968-zdravotna-starostlivost-bude-aj-po-vypovediach-lekarov-zabezpecena

(Rerková) #2

Takéto bludy a zavádzanie ľudí som už dávno nečítala. Penta má dobre kúpených novinárov, keď takto oblbujú národ. Nič nie je zabezpečené. Už teraz nemá kto pracovať na oddeleniach a nie ešte po odchode lekárov.

(Ivan) #3

Pani Rerková, prosím napíšte, akým spôsobom za toto môže Penta? Naozaj ma to zaujíma, odkiaľ tak naisto viete toto prepojenie, pretože asi mi niečo uniká.

(Rerková) #4

Ten kto v nemocniciach pracuje a pozná realitu a porovná ju zo správami z médii, jasne vidí demagógiu, ktorej snahou je akýmkoľvek spôsobom rozleptať štrajk lekárov. A kto iný by to bol, ak nie budúci majiteľ nemocníc, a kto iný si zároveň dokáže zabezpečiť mediálny vplyv. Penta.