Zdravotné poisťovne majú dostať na svoju prevádzku menej peňazí

Zdravotné poisťovne by od budúceho roka mali dostať z prostriedkov verejného zdravotného poistenia na svoju prevádzku menej peňazí ako v súčasnosti



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/11542-zdravotne-poistovne-maju-dostat-na-svoju-prevadzku-menej-penazi

Dobry den. Prosila by som Vas o informaciu. V akom pripade a kolko Euro musi mat 3-clenna rod. / zivitelka matka, studentka + 1 dieta - ziacka / Maju prijem cca. 500 EUR. Dcera je onkol. pacientka, po operacii prsnika 4 skupiny + podpazusia a lynfouzliny. Je vlastnickou preukazu ZTP. Podala si ziadost na konpenzaciu na hygienu aj v hmotn. nudzi. Vsetko jej bolo zamietnute, lebo ze ma byt. Uz pri vypytani podkladov jej pracovnicka na urade oznamila, ze nic nedostane, co si mysli, ze preco jej maju pridelit konpen.? Ved polovica LM, ma rakovinu. Prosila by som Vas, ci ma v tomto pripade narok na konpenz. a naco. Nepaci sa mi pristup pracovnicky, myslim si, ze by mala ZTP by mala pomoct, poradit a nie komentovat, aby mala menej prace. Dakujem s pozdravom, Saturyova.