Zdravotnícke oblečenie

Rád by som vedel, kde sa dá zohnať klasické modro-biele oblečenie zdravotnej sestry. Vyrába sa ešte tento starší typ? Mohlo by byť aj nosené. Má to byť len suvenír, takže môže byť aj staršie od nejakej zdravotnej sestry na postavu do 175 cm. Cenu budem akceptovať. Ďakujem za odpoveď.

No konkrétne nepoznám žiadnu sestru, ktorá by mi mohla darovať svoj oblek, ale v Ružinove, BA pred vchodom do budovy sú rôzne predajne so zdravotníckymi pomôckami a s veľkou pravdepodobnosťou tam tieto veci budú mať.



Ďaľej na tejto stránke sú tieto odevy na predaj http://www.lubica-bratislava.sk/katalog/podevy2.aspx a ešte je jedna zaujímavá stránka, ale to by asi musela byť dobrá známa :slight_smile: http://www.3wishes.com/nurse.asp snáď som pomohol.

Ahoj, ja by som mohla také mať v pivnici ešte z čias, keď som to nosila v práci, mrknem sa tam, dám Ti do zajtra večera vedieť.

Aj ja hladam klasicke modro-biele oblecenie zdravotnej sestry. Na vysku 175 cm a velkost 38. Ak je cislo hore dole nevadi, ja si ho upravim na stroji.

Kupim saty pre zdravotnú sestricku, to najmensie cislo, vyska 168 cm. Ponuknite prosim. Janka

Janka, zkus se podívat tady. Mají tam všechny možné zdravotní obleky, oblečení pro sestřičky atd. Mají to i ve spoustě různých barev. Já chtěla tu fialovou, ale na pracovišti mi to nechtěli povolit s tím, že musím mít bílou. :frowning:

Ale veď zdravotnícke oblečenie by mal zabezpečovať zamestnávateľ, nie?

Mal, ale má nárok len raz do roka alebo tak nejako :wink:

A co potrebuju kazdy mesiac nove oblecenie @macca?..To by im malo uplne stacit…

V dnesnej dobe uz nechcu nikomu nic dat zadarmo…

Nie je to nič nové by som povedala :wink:

ale treba s tym podla mna nieco zacat robit

ale kto s tym co spravi…prosim ta…

keď chce človek pracovať aby si ešte kúpil čo potrebuje

samozrejme, tak to teraz funguje na Slovensku.

Ale je to škoda, ako potom májú mať chuť do práce?

To treba prizvukovat na inych miestach :wink:

:-)ja tiez som presvedcena, ze mozno by sa s tym dalo nieco robit

len by museli nad tým premýšľať ľudia z ministerstiev :wink:

A toho sa my asi nedožijeme…