Zdravotnícke oblečenie

No my ludia vela veci vnimame inak len ti, co by to mali tak vnimat to tak nevnimaju a tam je kamen urazu!!

myslis, ze niekto z vlady by to tak mohol vnimat?

Malo by sa s tym nieco spravit a spravilo by sa, keby sa zacalo strajkovat alebo nieco podobneho charakteru

ale ved uz vela strajkov bolo a k nicomu to neviedlo. ved vacsinou strajkuju bud ucitelia alebo zdravotnici

asi tak nejako! ale tak co sukromnici aj keby zacali strajkovat, tak nic nevystrajkuju a akurat by tak dostali vypovede. to len statny zamestnanci si mozu dovolit!

zdravotnicke oblecenie by mal zamestnavatel davat, nie?.. naco to teda zhanas?..

Mal, ale neviem ci to vsetci davaju, myslim skor, ze nie :wink:

len som chcela, ze raz za cas maju zdravotnicke oblecenie aj obuv aj v lidli :slight_smile: par tyzdnov dozadu bolo v letaku

Moja mamka pracovala v nemocnici a veru že jej zdravotnícke oblečenie nedali. Musela si kúpiť aj biele nohavice a tak isto aj biele tričko

To si fakt musia vsekto kupovat sami? Ved to polovica vyplaty ide potom len na to, to je pekna hlupost

V niektorych nemocnicniach si to musia kupovat sami a v niektorych to davaju alebo len cast preplatia. Je to o dohode.

v každej lekárni by to mali dávať zadarmo a žiadne preplácanie! aj tak dostávajú mizerné mzdy a ešte keď si má človek aj zvlášť oblečenie kupovať, tak to je už riadna drzosť!

V lekarni? Asi si sa pomylila, ze? Mala si na mysli nemocnice, ci?

to je najlepsie robit u sukromnikov, ti oblecenie zaplatia aj dodaju

len pri sukromnikoch zase byvaju ine problemiky :smiley:

1 Like

Presne ako si napísal. Súkromníci majú zase úplne iné maniere!

Manželka dostala od zamestnávateľa pracovné oblečenie, ale bolo nízkej kvality. Materiál bol nepohodlný a oblečenie po prvom vypraní vybledlo. Spolu s kolegyňami a lekárkami z oddelenia sa rozhodli kúpiť si oblečenie pre zdravotné sestry za vlastné. Nie je to ideálne, moc som z toho nadšený nebol, ale výsledok stojí za to - je to vkusné a kvalitné oblečenie. Osobne si myslím, že by mal takéto oblečenie zabezpečovať zamestnávateľ, lebo aj úroveň oblečenia je jeho vizitkou. Tu to inšpirovalo aj ďalšie oddelenie a plánujú si vybrať rovnaké oblečenie. Snáď to časom dôjde k tomu, že v prostredí, ktoré je infekčné sa nebudú obliekať do nekvality, ale oblečenia z poriadneho materiálu.

1 Like

tak niekomu mozno nevadi aj take co dostane

to si velmi dobre napisal! je to tak!

To som este nepocula, to je pre mna novinka, ale teda prijemne to asi neni