Zdravotný poradca

Zdravím, potrebovala by som vedieť, či na Slovensku alebo Čechách existuje nejaký zdravotný poradca, ktorý má prehľad o vynikajúcich zdravotných špecialistoch v rôznych oblastiach, niečo ako taký “rozcestník”. Niekto, kto by vedel poradiť správnych odborníkov na rôzne zdravotné problémy a udržuje si v tom prehľad. Môže to byť aj platená služba. Viete o niekom? Ďakujem za odpovede…

Ahoj, neviem z akého si mesta, ale v Bratislave ak máš dobrého všeobecného lekára, tak on je tá správna osoba, má to v náplni práce, je za to platený, je to jeho povinnosť posielať k špecialistom a naozaj záleží od individuálneho prístupu, ale moja všeobecná zatiaľ odpovedala na všetko čo som sa spýtal, dokonca keď som chcel druhý názor na operáciu, tak mi poradila kam mám ísť, dohodla to a poradila, ako sa vyhnúť platbe.

Ahoj Mirko, nie som z BA. Všeobecní lekári u nás poznajú odborných lekárov iba v rámci regiónu a ja by som ocenila niekoho, kto si udržiava prehľad vynikajúcich špecialistov aj v rámci celého SR, ČR. Doteraz sa nikomu nepodarilo presne identifikovať a riešiť moje zdravotné problémy, preto hľadám aj touto cestou. Prijíma Tvoja všeobecná ešte nových pacientov? Som ochotná platiť aj za prednostné vyšetrenia, ak tá doktorka stojí za to. BA je najmenší problém. Môžem poprosiť o kontakt na ňu? Stačí meno a sídlo. Vďaka.

Ak máš nešpecifické a neodhaliteľné problémy, skús nejakú alternatívu. Na diagnostiku je dobrá Joalis, alebo homeopatia. Tieto dve mám overené, nakoniec sa to, čo mi zistili, preukázalo aj klasickou medicínou. Dobré je, aby aj ten alternatívec bol MUDR.