Žehlička na vlasy

Potrebovala by som radu ohladom zehlenia vlasov, pouzivam sice keramicku zehlicku a to uz skoro rok, no aj napriek tomu mam velmi suche vlasy. Skusala som uz rozne pripravky na suche a znicene vlasy, ale nic nepomaha. Neviete nieco poradit prosim? Dakujem.

Treba používať prípravky s termo ochranou pred žehlením, ktoré vlasy chráni http://www.kadernickyservis.sk/pripravky-s-termo-ochranou

remington-s9500 v kombinácii s kondicionérom a žiadne problémy

no na take suche vlasy by som ani zehlicku neodporucala asi.aj ja som mala take ale mne zakazali uplne zehlit skor by som sla do nejakeho vyrovnavajuceho balzamu ak sa da

Nerozmyslala si nad vyrovnanim vlasov u kadernicky? je na to nejaky pripravok sa mi zda ale menej skodlivy ako zehlenie

kondicionérom, keramická žehlička na vlasy

ked si zehlis vlasy kazdy den alebo teda casto tak sa ani necuduj ze ich mas suche, vsak ich aj budes mat lebo proste zehlicka vlasy nici

Ale pokiaľ budeš používať dobré prostriedky aj pred samotným žehlením aj po žehlení tak sa ti vlasy až tak nezničia ale samozrejme im daj sem tam aj vydýchnuť od každodenného žehlenia

Ešte že ja mám rovné vlasy a nemusím si ich žehliť, to je výhoda vám poviem že riadna :slight_smile: